Telefon Tavsiyesi Lumia 520 kullanıyorum 920 alacağım?

Sponsorlu Bağlantılar

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 520 kullanıyorum 920 alacağım?
Merhaba,
arkadaslar 520 kullaniyorum lumia 920 almayi planliyorum. Gecenlerde bir telefoncuya gidip varmi diye sordum oda bana alma hatalarla dolu falan dedi aklimi celdi biraz. Ayni isletim sistemine sahipler 520 de ben herhangi bir sikinti goremedim yillarca android kullandim wp cok daha stabil cok daha hizli donanima gore. 920 kullan arkadaslara sormak istiyorum hatalarla falan karsilasiyormusunuz? Alirsamda eger lumia 520 yi verip 920 nin uzerine ortalama ne kadar vermeliyim ?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
920 ilk çıktığında karşıya ses gitmeme sorunu, ön kameraya toz girmesi gibi bir kaç sorunla geldi ancak bir sonraki partilerde bu sorunlar giderildi. adam hala o sıkıntılı partilerden kalma beyni demekki seni de caydırmış. gerçi ne desek boş elektronik şans işi ama windows phone sistemini sevdiysen 920 sana canavar gibi gelecektir, hele ki kamera konusunda ;)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
SAkın o telefonculara, satıcılara bakma, piyasadan anladıkları yok. Daha telefonda kaç ram ve ramın ne olduğunu filan bilmiyorlar. Hepsi aklını samsunga filan çeler. 920 iyi ama 1320 de öneririm

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
    Konu Sahibi
Cok hizlisiniz tesekkur ederim.
920 bana daha cazip geliyor tam hayal ettigim telefon tasarim olarak da beni cekiyor androidden artik gercekten bunaldim belli bir sure sonra sapitip duriyor kafayi yiyor blackberry kullanayim dedim tam bir hayal kirikligiydi son olarak windows phone kaldi suana kadar beni skntiya sokacak seyler bi uygulama skntisi olmasi :) o da zamanla buyuyecek bunun farkindayim. :) yorumlariniz icin tesekkur ederim ayin 7 sinde lumia 920 arayacagim bu arada piyasada pek yok heralde ? Cogu telefoncuyu gezdim rast gelmedi.

tgoksen1

Üye
1320 al derim :)

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
Bence 925 dururken 920 almak mantıksız. 920 kaba bir telefon 925 çok daha şık. Şahsen ben telefon alırken önümde 920&925 seçeneği olsaydı 920'ye bakmazdım bile. Bu dediğimden sakın 920'nin kötü olduğu anlaşılmasın ama. Zaten özellikleri filan aynı sadece daha şık daha ince daha hafif diye 925'i tercih ederdim ben. Bu arada o telefoncuların dediklerine bakma, telefonlar hakkında gerçekten çok az bilgileri var, onların amacı sadece para kazanmak

4MaGuS

4MaGuS

Üye
5 aydır 920 kullanıyorum sorun olarak 1-2 kişide oda karşıda kiş iyüzünden büyük ihtimal ses gitmeme oldu bu arada ben çok kısık sesle konuşan biriyim bunuda belirteyim kamereda tozlanma falan jelatin ve kılıflı kullanırım arada çıkarıtırm kılıfı telefonda şuan 160 uygulama kurulu hiç bir sorun yok diğer telefonlar gibi çok uygulama açarsanız doğal olarak ısınır yani normaldir ancak 920 çok güzel bende çok seviyorum ancak 925 ince ve hafif bende onu öneririm

erdincpolat

erdincpolat

Üye
Yanlış anlaşılmasın hemen atlamış gibi oldu ama ben 1320 alıyorum aveadan tarife ye ek fiyatla, istersen bende lumia 920 var siyah. 1320 alınca boşa çıkacak

HeroMR

HeroMR

Üye
1320 çok büyük rahat bir şey yapılmaz 1GB Ram, 32GB depolama, 8MP Kamera, 3MP Ön Kamera, Daha Büyük Flaşı olan 625 çıkarsa en iyisi o olur.

kahraman333333

kahraman333333

Üye
920 yi hiç düşünmeden alabilirsin hiçbir sorunu yoktur kardeş arkadaşlarında dediği gibi telefonculara inanma ama bana sorarsan şuan senin yerinde olsaydım tercihim 925 olurdu.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
L920 siyah kullanıyorum ve çok da memnunum,bugün alacak olsam sanırım 925 alırdım(32GB).sırf ağırlık ve tasarımdan dolayı tabii.

HeroMR

HeroMR

Üye
L920 siyah kullanıyorum ve çok da memnunum,bugün alacak olsam sanırım 925 alırdım(32GB).sırf ağırlık ve tasarımdan dolayı tabii.

Bence Lumia920'nin özellikleri daha güzel. Boşuna telefon değiştirmenize gerek yok ağırlık da çok sorun değil. Bence değiştirmişken tam değiştirin Lumia 1020 filan alın (ihtiyacınız varsa yoksa bence hiç gerek yok sürekli telefon değiştirmeye)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bence Lumia920'nin özellikleri daha güzel. Boşuna telefon değiştirmenize gerek yok ağırlık da çok sorun değil. Bence değiştirmişken tam değiştirin Lumia 1020 filan alın (ihtiyacınız varsa yoksa bence hiç gerek yok sürekli telefon değiştirmeye)
Benim cihaz değiştirme durumum yok,konu sahibi arkadaşa yardımcı olabilmek açısından yazdım.ben cihazımdan memnunum.Değişmem için WP8.1 ve 5 inç cihazın çıkmış olması gerekir:)

HeroMR

HeroMR

Üye
Benim cihaz değiştirme durumum yok,konu sahibi arkadaşa yardımcı olabilmek açısından yazdım.ben cihazımdan memnunum.Değişmem için WP8.1 ve 5 inç cihazın çıkmış olması gerekir:)

Benim değiştirmem için 2.5 yıl geçmesi gerekir :/ :'( :/ :'(

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
bende hem 920 hemde 1020 kullanıcısı olarak eğer sıfır alıyorsan 920 0labilir Fiat olarak 925 le arasında 250-300 lira fark var ama maddiyat iyi ise benimde tavsiyem 925 biraz daha beklerim dersen 1520v yi bekle 1020 kullanıcısı olarak 1020 yi onermem

• Beğen
Tepkiler: erdincpolat
HeroMR

HeroMR

Üye
bende hem 920 hemde 1020 kullanıcısı olarak eğer sıfır alıyorsan 920 0labilir Fiat olarak 925 le arasında 250-300 lira fark var ama maddiyat iyi ise benimde tavsiyem 925 biraz daha beklerim dersen 1520v yi bekle 1020 kullanıcısı olarak 1020 yi onermem

Niye 2 telefon kullanıyorsunuz ki?

Rainesto

Rainesto

Üye
Bende ilk 620 kullanıyordum 920 yi aldım telefon canavar gibi ama ağırlığı fazla

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar telefonu 520 yi veriyim dedim 920 aliyim 1100 ₺ fiyat biçti o kadar olurmu ki ya buhce yetmiyor.

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada 925 pek begenmedim ya 920 yada lumia 700 tasarimlari beni daha cezbediyor acayip begeniyorum tasarmlarini. :)

drangela61

drangela61

Üye
lumia 920nin sıfırını bile o fiyata hatta daha ucuza bulabilirsiniz saçmalamışlar..

• Beğen
Tepkiler: Rainesto