Karşılaştırma Lumia 1520 Vs Xperia Z2 Vs İphone 5S Düşük Işıkta Fotoğraf Karşılaştırması Video

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Lumia 1520 Vs Xperia Z2 Vs İphone 5S Düşük Işıkta Fotoğraf Karşılaştırması Video
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Invoke

Invoke

Üye
Paylaşılmıştı, cep telefonları genel bölümünde. :D

braayn

braayn

Üye
Xperia Z2 mi ne zaman çıktı bu model ?

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
taze ama kamerası baya baya iyi gibi 1520 ye karanlıkta nal toplatan cihaz aydınlıkta toz yutturur

Invoke

Invoke

Üye
Z2'nin kamerası iyi bence de ama toz filan yutturamaz. 1520 altta kalacak cihaz değil. Bilmiyorum ama belki işin içinde bir iş vardır. Bir tane videoaya bakarak Z2 daha iyi diyemeyiz.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
z2 de gece moduna otomatik geçti sanki ama 1520 de gece modu olmadan çekilmiş bundan olsa gerek tekrar izleyince fark ettim bunu garip bişey z2 karanlığı görüjnce sağ altında night mode yazıyor aydınlanınca o yazı gidiyor :bilmm

braayn

braayn

Üye
aynen bir tuhaflık vardı 1520 'nin eline su dökecek bir cihaz olacağını sanmıyorum kötü cihazda demiyorum zaten gündüz çekimleri 8.7 Mplik 925de çok çok iyi

4MaGuS

4MaGuS

Üye
adamlar 1520 nin ekranı niye silmemişler ben bu vidyoya inanmıyorum ekran belli olmuyor nerdeyse kim bilir birde en düşük parlaklığa almışlardır daha farklı testlere bakmak lazım birde z2 ne zamam çıkmıştı ülkemizde satışda değil mi şuan ben bir defa denemiştim de z1 mi z2 mi emin değilim performansı 925 ve 920 ile aynıydı birde 1020 ile denedim 1020 zomda biraz daha net gidiydi tabiki tel ekranından anlaşılan o sadece pc de denemek lazım

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Z2 de flash patladı. Lumia 1520 de flash patlamadı oysa flash yok seçeneğinde bile lumialarda 1 flash patlar.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
Invoke

Invoke

Üye
adamlar 1520 nin ekranı niye silmemişler ben bu vidyoya inanmıyorum ekran belli olmuyor nerdeyse kim bilir birde en düşük parlaklığa almışlardır daha farklı testlere bakmak lazım birde z2 ne zamam çıkmıştı ülkemizde satışda değil mi şuan ben bir defa denemiştim de z1 mi z2 mi emin değilim performansı 925 ve 920 ile aynıydı birde 1020 ile denedim 1020 zomda biraz daha net gidiydi tabiki tel ekranından anlaşılan o sadece pc de denemek lazım

Z2 daha yeni tanıtıldı, satışa sunulmadı.
Evet, video pek sağlıklı durmuyor. 1520'nin ekranını berbat etmişler zaten.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan

skynet

Üye
Z2 de flash patladı. Lumia 1520 de flash patlamadı oysa flash yok seçeneğinde bile lumialarda 1 flash patlar.
Odak ayarından flaş ayarlı yaparsan o anlık flaşda patlamaz :)Beyler dikkat ettiyseniz z2'i resmi daha önceden çekmiş ve sonradan çekmiş gibi yapıp millete yutturuyorlar :)

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
z2 ezmiş sanki

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Z2 daha yeni tanıtıldı, satışa sunulmadı.
Evet, video pek sağlıklı durmuyor. 1520'nin ekranını berbat etmişler zaten.
adam bildiğin karalamak için mi ne yapmış aynı vidyoyu 3 farklı isimde paylaşmış ve arkadaşın dediği gibi resim önceden çekilmiş gibi geldi banada tekrar kontrol edeyim

skynet

Üye
Çekmeden önce zaten resim var :)

Invoke

Invoke

Üye
Onu ben de fark etmiştim zaten, videoyu çekmeden önce bir deneme yapması çok normal. Orada problem olduğunu sanmıyorum.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
:hmmm

Üst Alt