Haber Lumia 1520 Ve Lumia 1320 Türkiye Çıkış Tarih Ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

m542tf

m542tf

Üye
Bari satmasınlar böyle satış politikası mı olurmuş. Müzeye koysunlar turşusunu kurarlar. :bann::gun1::sopa::sopa::sopa::sinir

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve Hagios

cank551977

cank551977

Üye
Ben gelisinin Aralik olmasini bekliyordum... ama gec olsun guc olmasin.. fiyati iyi ama...:)))

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Lumia 1320 vergiler hariç 339 dolar olacak deniyordu. Burada 470 dolar yazıyor. Vergilerle birlikte mi 470 ?? Eğer öyleyse beklediğim fiyattan geliyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia 1320 vergiler hariç 339 dolar olacak deniyordu. Burada 470 dolar yazıyor. Vergilerle birlikte mi 470 ?? Eğer öyleyse beklediğim fiyattan geliyor.
haberde belirtilen fiyatlar kesin fiyatlar değil. Çok az bir miktar altında ya da üstünde olabilir. O günkü döviz kurlarının pozisyonu belirleyici olacak.

alyuz41

alyuz41

Üye
Daha yeni 1100TL'ye Lumia 820 (sigortalı) aldım, 470$ ne abi. Şimdi ben bu cihazı napıyım :D Neyse, Gold Bilgisayar'a götürdüğüm zaman Memluniyet Garantisin'den ötürü iyi para veriyorlar :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Daha yeni 1100TL'ye Lumia 820 (sigortalı) aldım, 470$ ne abi. Şimdi ben bu cihazı napıyım :D Neyse, Gold Bilgisayar'a götürdüğüm zaman Memluniyet Garantisin'den ötürü iyi para veriyorlar :D
Lumia820'yi biraz pahalı almışsınız. İki cihaz da orta segment ama lumia820 geçen yıl çıkmıştı. Bir yılda segment standartları ciddi derecede değişebiliyor. Kapitalist düzende tüketime yönelik stratejiler artık gayet normal karşılanıyor. Tabi gelişen teknolojinin sistem gereksinimlerini arttırması da normal bir durum.

alical33

alical33

Üye
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
global anlamda düşerse tr dede düşer mecburen
zaten çıkış tarihi olarak 15 kasım görünüyor. Ocak 15'te iki ayı dolacsğı için bizim ülkemizde indirimli olarak piyasaya sürülebilir.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
sen sigortalı aldığın için biraz tuzluya gelmiş sanırım. ben 6 ay önce 999TLye almıştım Gold'dan :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Arkadaşlar artık o kadar çabuk değer kaybeder olduki telefonlar aldığımız modelleri dikkatli şekilde seçip sonra
pişman olmamak gerek çünki değeri düştüğü için kısa vade de artık telefonları ölüsü çıkana kadar kullanmak gerektiğini düşünüyorum

alical33

alical33

Üye
zaten çıkış tarihi olarak 15 kasım görünüyor. Ocak 15'te iki ayı dolacsğı için bizim ülkemizde indirimli olarak piyasaya sürülebilir.
işte bende aynı şeyi söylüyorum abi inşallah düşündüğümüz gibi olur

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
:yavrum:

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.

cank551977

cank551977

Üye
Lumia 1520 Almanya'da 799 eur...:D iphone 5s 32gb ile ayni para...:) 1020 609 eur...:)

Wp telefonlar almanya da her zaman pahali olmustur ama.. gecen sene 920 note 2 den daha pahali idi, Turkiye'nin tam tersine...:)

hasanabi

hasanabi

Üye
Kesin mi ya ocak da mi çıkacak yoksa tahmin mi çıkacak

Üst Alt