Haber Lumia 1520 Ve Lumia 1320 Türkiye Çıkış Tarih Ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia 1520 Ve Lumia 1320 Türkiye Çıkış Tarih Ve Fiyatları

Nokia World etkinliğinde tanıtımı yapılan Lumia 1520 ve Lumia 1320 tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi çekmişti. Uzun uğraşlar sonucu Nokia Global‘in Lumia1520 ve Lumia1320′ye dair Türkiye planları konusu bazı ipuçlarına ulaştık

Haberimizin ayrıntılarına BURADAN ulaşabilirsiniz

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Akhtoher, suyunsesi, PureFood ve 3 diğerleri

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Haber için teşekkürler dostum, eline sağlık. :maxicep:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: haber için

chethin

chethin

Üye
Neden kasım sonunda piyasaya sürmüyorlar global anlamda kayıp olacaktır.Fiyat politikasını beğendim öngörülen şekilde şuan piyasaya sürülse satış patlaması yapar.2014 ocak ve şubata kadar yeni bi dünya model çıkacak riskli bi durum olsa gerek :S

Hagios

Hagios

Üye
Tarih çok ileri bence yanlış yapıyorlar.Arkadaşın dediği gibi o tarihe kadar bir sürü model çıkar.

0MG90

0MG90

Üye
Haber için teşekkürler

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
fiyat politikası makul sayılabilir ama Ocak 2014 tamamı ile bir handikap firma için hem kendisi hem de diğer üreticilerin
çıkartacağı modellere satışı bir nebze de olsa düşürür

mesela şu anda 1020 almak isteyenlerin bir kısmı 1520 ye odaklanmış yada S4 almakisteyenler alanlar oldu belkide o zamana kadar S5 gelecek teknoloji hızlı ilerliyor Samsung en büyük rakip diye örnek verdim

Tabi kendi ürettiği cihaz tanıtım olduğunda 1520 den ona kayacak müşteriler olacaktır
birde Sony.HTC Apple gibi rakiplerin çıkacak modelleri var

Ben toparlarsam fiyatı makul yapmaya çalışıyorlar bu güzel ama en geç Aralık ayında beklerdim cihazı

braayn

braayn

Üye
yha lansmanı çok erken yaptılar yada cihazı çok geç veriyorlar hadi hayırlısı 2-3 ay bekleriz bu cihaz için..

mesutcinik

mesutcinik

Üye
ocak bu cihaz için geç oldu ancak 1800 lira civarı fiyat beklediğimz düzeyde normal olmuş hadi hayırlısı inşallah

Hagios

Hagios

Üye
Fiyatı istedikleri kadar düşürsünler o tarihe kadar bir çok model çıkacak ve bu modellerin bir çoğu muhakkak bundan daha avantajlı olacaktır.Ben büyük ihtimal yine beklerim ama genel satışı için çok yanlış seçmişler satış tarihini.

alical33

alical33

Üye
çok geç gelyor ama fiyat tam tahmin ettiğim aralıklarda gerçi parayı anca yaza biriktiririm ya ben hem belki ocağa kadar fiyatıda düşer daha iyi olur :)

Hagios

Hagios

Üye
çok geç gelyor ama fiyat tam tahmin ettiğim aralıklarda gerçi parayı anca yaza biriktiririm ya ben hem belki ocağa kadar fiyatıda düşer daha iyi olur :)

Anladığım kadarıyla zaten ocak ayında türkiye satış fiyatını vermişler ocağa kadar düşeceğini sanmıyorum :/

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Anladığım kadarıyla zaten ocak ayında türkiye satış fiyatını vermişler ocağa kadar düşeceğini sanmıyorum :/
Bence haziran 2014 den önce fiyat düşmez zaten dediklerine göre fiyatı uygun tutacaklar onun üzerine indirim gelmez

BelaMonte

BelaMonte

Üye
çok yanlış yapıyorlar :nono: bir kere note 3 alacakların çoğunluğu bu telefona yönelmişlerdi. Ama bu cihazın gelmesini beklemeyecek

• Beğen
Tepkiler: dilmenibrahim
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
çok yanlış yapıyorlar :nono: bir kere note 3 alacakların çoğunluğu bu telefona yönelmişlerdi. Ama bu cihazın gelmesini beklemeyecek
o gelene kadar note 4 ün resimleri sızar belki :) bende bunu diyordum zaten aynı fikirdeyiz :spr

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Tüm arkadaşlarla hem fikirim. Kesinlikle çok yanlış bir karar. Bu insanlar nasıl düşünüyorlar hayretler içinde kalıyorum. Daha önce de yazmıştım, bir çocuk başta olsa daha sağlam kararlar alırdı.

blackss

Üye
Nokia ve microsoft dan çok soğudum adamlar bizi eskici sanıyor sen o telefonu 5 ay sonra gondersen ne yazar gondermesen ne yazar nokia TÜRKİYE ye selamlar....

anilakbay

Üye
Kesinlikle çok yanlış bir karar! Keşke tüm dünya'da aynı zamanda satışa çıkabilse..

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
haberleri neden burdan vermiyorsunuz

Üst Alt