Lumia 1520 Çin'de Görüntülendi

• 20 Eylül 2013
  • 822 Okunma
  • 17 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Yeni bir Lumia 1520 görüntüsü daha Çin'de weibo üzerinde paylaşıldı. Resimden anlaşıldığı üzere cihazda extra column destekli GDR3 güncellemesi yüklü. Bu cihazı diğerlerinden ayıran ise cihazın prototip olmaması.

Yazan: papakudioflu
    m542tf ve atakanakata bunu beğendi.
  2. Tamam çin de çıktı avrupa ve amerikada ?

3. İnternet Explorer tilesinin arka planı değişik :hmmm acaba tile arka planı değişiyormu

4. O gördüğün orjinal İnternet Explorer tile'ı değil.
    Resimden tile yapan uygulamalardan biri. İnternet Explorer görevi atamışlar bir parçasına.

5. Kutucuk artması çok güzel birşey vallahide umarım 920yede bi şekilde verilir.Hatta bi konuda paylaşılmıştı orada fazla kutucuk vardı umarım bizdede öyle olur :D Bu arada bu telefonlar nasıl oluyorda daha satışa çıkmadan elemanların ellerinde oluyor?

6. Tapatalktan fotolara bakamıyorum o yüzden yorum yapamıyorum görüntüyle ilgili :) ben daha çok gdr3 ekstra column nedir

n000k bunu beğendi.
  7. tapatalkta resim linkinin üzerine tıkla resim açılır.

8. Şu görüntü Windows Phone da istediğim şey kutucuklar ufalsın en büyüğün yanına da bir şeyler koyabilelim :tşk:

9. extra column?????7

10. bu 6 kucuk kutucuk koyma 520 ye gelirmi acıba ? :D

11. Ekstra kolon işte ha weyy :D

Hagios bunu beğendi.
  12. Extra column = fazla stun,kutucuk anlamına geliyor.

13. 520 ye bir adet 820 920 2 :P:P:P

14. valla dokunulmuyor üstüne tapatalkta.

n000k bunu beğendi.
  15. Ekstra Kolonla Beraber 5 olsa iyi 6 çok küçük oluoyor

16. Valla sadece 5 kolon gelmesinden ziyade yeni boyutlandırmalar gelse mesela 3 sütün 2 satır kaplayacak büyüklükte bi boyut getirselerde güzel olur :)

17. tetris misali :ehe

18. proto.nokia.com

yakında

proto.microsoft.com olabilir mi :D
    ---
    fena durmuyor aslında :D

Yüklüyor...
21/11/2018 - 23:58