Lumia 1320 ekran sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Onur K.

Onur K.

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 1320 ekran sorunu
Bugün bir hata yapıp internetten lumia 1320 aldım. Daha önceden de kullandığım güzel bir model diye bir hevesle aldım. Ama cihaz elime ulaştıktan 5 dakika sonra ekran; anteni olmayan tüplü televizyon ekranı gibi karıncalandı. Kendi haline bırakdım 1 saate düzeldi ama kullanmaya başlayınca tekrar oldu. Garip olan ekranda görüntü donuyor ama telefob donmadan işleme devam ediyor. Az sonra ekran komple gidiyor ama dokjnmatik calıştığı içib ekrana görüntü gelmeden kullanılıyor. Neyse cihazı kapattım sonra açtım görüntünün alt tarafı üstte üst tarafı altta gözüküyor. Ama dokubmatik normal isliyor. Sorun ana kartta mıdır ekranda mı? Tahmini ne kadar masraf cikar?

SM-N9100 ile uygulamasından gönderildi.

Onur K.

Onur K.

Üye
    Konu Sahibi

Onur K.

Onur K.

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8.1 sıfırlama yapıp w10m kurdum daha beter oldu cihaz [emoji23]

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Cihazı aldığınız kişiye geri verin. Büyük ihtimalle ekran sorunlu. Bide power tuşu çok çabuk arıza veriyor o modelde. Keşke bi bilene danışsaydın diyecektim .

hikmet366

hikmet366

Üye
General mobil cihazım da da böyle bir sorun var vuruyorum telefona düzeliyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Onur K.
Onur K.

Onur K.

Üye
    Konu Sahibi
Cihazı aldığınız kişiye geri verin. Büyük ihtimalle ekran sorunlu. Bide power tuşu çok çabuk arıza veriyor o modelde. Keşke bi bilene danışsaydın diyecektim .
Aldığım kişi ortalarda yok :D Süper kazık yedim :D Fazla masraf çıkarmazsa yaptıracağım icimde kaldı.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Böyle ŞErefsizler Dolu Piyasada Geçmiş Olsun Artık Ahirette Son Gülen Siz Olursunuz.

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
Merhaba, geçmiş olsun öncelikle. Cihazınız donanımsal sorunlu. Ya anakart ya ekran gitmiş. Servise göndermeniz gerekir.

Sorun büyük ihtimal anakartta. fiyatı telefonun yarısı kadardır en az.

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Aldığım kişi ortalarda yok :D Süper kazık yedim :D Fazla masraf çıkarmazsa yaptıracağım icimde kaldı.

bende de bi tane 1320 var. Ekran ve dokunmatik 100$ dedi. Kendi ülkemizde bile dolarlan çalışıyor tamirciler.

• Beğen
Onur K.

Onur K.

Üye
    Konu Sahibi
bende de bi tane 1320 var. Ekran ve dokunmatik 100$ dedi. Kendi ülkemizde bile dolarlan çalışıyor tamirciler.
Aynı sekilde bugün bir telefoncuya gittim ekran 130$ dedi. Bende ekrandan başka sorun yok. Birisi arayınca görüntü gelmiyor ama açıp konuşuyorum. İlan verdim sahibindene isine yarayan birisi alır belki [emoji18]

Onur K.

Onur K.

Üye
    Konu Sahibi

bunu boyle olmasi normal mi? cizik cizik. batarya ve diger kablolari sok tak yaptim cihaz nokia yazisini gosterdi sonra renkler tekrar halay cekmeye basladi. Ekran saglam ve telefonularin hepsi israrla ekran degisecek 250 lira diyorlar. sacma sapan isler

Üst Alt