Yardım LUMİA 1020 ye WİNDOWS 10 ATABİLECEK VARMI...ÜCRET NE İSE VERİLECEKTİR...

Sponsorlu Bağlantılar

fotoali48

Üye
    Konu Sahibi
LUMİA 1020 ye WİNDOWS 10 ATABİLECEK VARMI...ÜCRET NE İSE VERİLECEKTİR...
SELAMLAR...ÖNCELİKLE ELİMDE 2 ADET LUMİA 1020 VAR BU İKİ TELEFONADA WİMDOWS 10 YAPTIRMAK İSTİYORUM BUNU YAPABİLECEK ARKADAŞLAR VARSA ÜCRET KARŞILIĞINDA YAPTIRMAK İSTİYORUM... TEL: 0 542 271 6529

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ne Gerek Var?

fotoali48

Üye
    Konu Sahibi
ne gerk mi var şu anda en basit bir örnekle whatsapp bile yeni güncellemesini alamıyor çünkü windows 8,1 e güncelleme vermeyecek + bir örnek daha digitürk play üyesiyim ve geçen sezon bütün maçları telefondan izlerken şu anda digitürk play bile 8,1 üzerinden desteğini çekti izlenemiyor....

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ne gerk mi var şu anda en basit bir örnekle whatsapp bile yeni güncellemesini alamıyor çünkü windows 8,1 e güncelleme vermeyecek + bir örnek daha digitürk play üyesiyim ve geçen sezon bütün maçları telefondan izlerken şu anda digitürk play bile 8,1 üzerinden desteğini çekti izlenemiyor....
Whatsapp Desteğini Çekmeyecek.O Symbian yada 7 ler Geçerli Bişey 8.1 Lerde Değil Maç OLayını Bilmem

humanhunter

humanhunter

Üye
SELAMLAR...ÖNCELİKLE ELİMDE 2 ADET LUMİA 1020 VAR BU İKİ TELEFONADA WİMDOWS 10 YAPTIRMAK İSTİYORUM BUNU YAPABİLECEK ARKADAŞLAR VARSA ÜCRET KARŞILIĞINDA YAPTIRMAK İSTİYORUM... TEL: 0 542 271 6529
32bit ingilizce windows 7 bir pc ayarlayabilirseniz uzak bağlantıyla yaparız ücretsiz bir şekilde

• Beğen
Tepkiler: vedat1966

fotoali48

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim de bu zamanda 32 bit ingilizce windows 7 nereden bulmalı.... İlginiza özallikle teşekkür ederim...

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
teşekkür ederim de bu zamanda 32 bit ingilizce windows 7 nereden bulmalı.... İlginiza özallikle teşekkür ederim...
32bit ingilizce windows 7 iso indirip Virtual Box ile çalıştırabilirsiniz

quentus58

Üye
32bit ingilizce windows 7 bir pc ayarlayabilirseniz uzak bağlantıyla yaparız ücretsiz bir şekilde
bir lumia 1020 kullanıcısı olarak bende aynı sorunla uğraşıyorum ve windows 7 işletim sistemine sahip 32 bit ingilizce netbook sahibiyim.. belirleyeceğiniz bir günde yardımcı lursanız sevinirim

humanhunter

humanhunter

Üye
bir lumia 1020 kullanıcısı olarak bende aynı sorunla uğraşıyorum ve windows 7 işletim sistemine sahip 32 bit ingilizce netbook sahibiyim.. belirleyeceğiniz bir günde yardımcı lursanız sevinirim
Tabiki.size haber veririm

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Arkadaşlar konu tarihine bak adınız herhalde :) Benim 1020 hurda çekmecemde :)

quentus58

Üye
Arkadaşlar konu tarihine bak adınız herhalde :) Benim 1020 hurda çekmecemde :)
elbette baktık.. ama takdir edersinizki konunun daha önce açılmış olması bizim sorunumuzun bittiği , sürmediği anlamına gelmiyor..
bu arada android uygulamaların windows' a port edilebildiği doğruysa ve bunuda gerçekleştirebilirsem orjinal sürüm yani windows 8.1 de kalırım

Üst Alt