Karşılaştırma Lumia 1020 vs Samsung S7 Detaylı Video ve Fotoğraf Karşılastırması

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 1020 vs Samsung S7 Detaylı Video ve Fotoğraf Karşılastırması
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve PALA.

PALA.

PALA.

Üye
İnceleme güzel olmuş lumia zoomda daha başarılı görünüyor, s7 ise parlak çektiği için daha canlı gözüküyor.
s7 nin çektiği foto çerçeve genişliği 1020 den biraz fazla (4032x2268)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
İnceleme güzel olmuş lumia zoomda daha başarılı görünüyor, s7 ise parlak çektiği için daha canlı gözüküyor.
s7 nin çektiği foto çerçeve genişliği 1020 den biraz fazla (4032x2268)
bide oro hdr filan varya.1020 golgeleri karanlık çıkarıtkrne s7 hdr sayesinde aydınlık yapıyor dediğin gibide daha guzel görünüyor.videoda 1020 dokukdude kamerada sorun var bak onuda eklemedim açıklamalara teleronun servise gitmesi şart

PALA.

PALA.

Üye
1020 de parlaklığı hafif arttırın daha canlı çeker kapalı havalarda.Zamanın teknolojisine göre yine başarılı.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Parlaklık Değil HDR İle Alakalı Bişey.HDR Olsa Fark Eder.
orası öyle tabi. parlaklığı biraz arttırınca daha canlı oluyor onu dedim.Işık az oldumu fotografın kalitesi tam belli olmuyor. Güneşli havada 2 cihaz arasındaki fark daha belirgin olur

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
orası öyle tabi. parlaklığı biraz arttırınca daha canlı oluyor onu dedim.Işık az oldumu fotografın kalitesi tam belli olmuyor. Güneşli havada 2 cihaz arasındaki fark daha belirgin olur
Parlaklığı Arttirsam Bu Sefer Manzara Tarzi Fotolarda Işık Patlıyo.Genelde Pozlamayı -0,7 De Tutuyorum. 0.0 Da Olmuyor.Öbür Türlü Fotolardaki Parlaklık Hoşuma Gitmiyor.

bilisimler

bilisimler

Üye
Burda 1,3 ve 4. videolarda favorim 1020 daha çok hoşuma gitti.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
2. videoda s7 daha yakın çekmiş merceklerindenmidir modundanmıdır nedir. Birde kapalı hava olduğundan ışık az hdr zımbırtısı fark ediyor. Yazılımsal olarak telafi edilemez mi?

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
2. videoda s7 daha yakın çekmiş merceklerindenmidir modundanmıdır nedir. Birde kapalı hava olduğundan ışık az hdr zımbırtısı fark ediyor. Yazılımsal olarak telafi edilemez mi?
Kamera Uygulaması Yokki Telefonda Anca Pcden :D HDR Çok FarK Ediyor.
2. video da s7 daha net çekmiş. Ama lumia nın çekimi daha çok hoşuma gitti
Yani Diyorsunuzki Gece Karşılaştırmalarına Devam Et

• Beğen
Tepkiler: bilisimler