Samsung Galaxy S7 Acil Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

technocu1

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S7 Acil Yardım
Arkadaslar s7 nin anakarti degisti. Fakat acilista skband telekom yaziyor. Daha sonra r roaming yaziyor. Ben türkce orjinal samsung android yazılıma cevirmek istiyorum ne yapmam gerekli acil yardim ederseniz çok sevinirim

• Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Arkadaslar s7 nin anakarti degisti. Fakat acilista skband telekom yaziyor. Daha sonra r roaming yaziyor. Ben türkce orjinal samsung android yazılıma cevirmek istiyorum ne yapmam gerekli acil yardim ederseniz çok sevinirim
Birçok yazılım yükleme konusu mevcut bakabilirsin

• Beğen
Tepkiler: technocu1
Hasand.

Hasand.

Üye
Model nosuna uygun stock rom at

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

technocu1

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar telefonu tamirciye götürdüm. Anakart olarak g930f takması gerekirken bana g930s yani guney kore s7 anakarti takmis. Bende odinle niye tr orjinal rom yükleyemiyorum diyordum. Başka bir yazılimci abi güney kore yazılımı tr ye çeviren yazılim yükledi. Şuan telefon rootlu. Bende rootlu telefonu sevmediğim için zararına sattım. 300 TL zararım var. Oysaki eski s7 den çok memnundum. Şimdi a72 almayı düsunuyorum. Tabi ış gene dönüp dolasıp paraya bakıyor.

Üst Alt