Lorenzo İstekli..

Sponsorlu Bağlantılar

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Lorenzo İstekli..
Jorge Lorenzo, kötü geçen yarışları geride bırakıp tekrar formuna kavuşmaya oldukça istekli.

MotoGP'nin çaylak sürücülerinden Lorenzo sezona fırtına gibi giriş yapmasına rağmen sonuncusu son yarış Laguna Seca'da olmak üzere 3 büyük kaza geçirdi ve geçtiğimiz günlerde kendine olan güveninin geri gelmesinde zorluklar yaşadığını kabul etmişti.

Lorenzo "Brno'ya büyük umutlarla gidiyorum ve Laguna'daki üzüntüleri düşünmemeye çalışacağım. O geride kaldı."

"Kazalar ve yaralanmaların ardından fiziksel olarak çok iyiyim. Kesinlikle beklendiği gibi iyi hissediyorum. Bu sezon ilk defa düzelmek için bu kadar zamanım oldu. İyi durumdayım."

"Yürümek için hala değnekleri kullanıyorum ancak bazı çalışmalar yapabildim ve perşembe günü Brno'ya geldiğimde sorun olmayacağını biliyorum."

"Amerika'da bir kez daha hızlıydım ve bunu Çek Cumhuriyeti'nde de sürdürmeyi umuyorum ve olabileceğimi biliyorum. Brno çok secdiğim bir pist ve favorilerimden birisi. 125 ve 250 cc'lerde burada 3 kez kazandım."

"Sürüş stilim için iyi bir yer ve hava koşulları genelde mükemmel oluyor." dedi.