Logitech’in Iphone Için Tasarladığı Gamepad Ortaya Çıktı

 • 2 Ekim 2013
 • 322 Okunma
 • 4 Cevap

 1. Logitech, bilgisayar ve tabletler için sunduğu aksesuarlar yanı sıra oyun odaklı ürünleri ile de tercih edilen firmaların başında geliyor. Ülkemizde de bir çok farklı ürün ile faaliyetini devam ettiren Logitech‘in yeni bir cihazı göründü. Logitech‘in yeni ürünü oyun kontrol cihazı olarak karşımıza geliyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Logitech tarafından henüz resmi duyurusu gerçekleştirilmemiş olanGamePad‘in Twitter‘dan @evleaks aracılığı ile görselleri sunulmuş durumda. @evleaks, bir çok akıllı telefon ve tabletin görselinin ilk ortaya çıktığı kaynak olarak bir çok kez haberlerimizde yer almıştı.

  Şimdiye kadar bir çok farklı tipte oyun kontrol cihazları ile karşımıza çıkanLogitech‘in yeni GamePad modeli, Apple‘ın iPhone akıllı telefon modelleri için dizayn edilmiş.

  Tasarımına baktığımızda sol tarafta yön tuşları, sağ tarafta da aksiyon tuşları yer almakta. Logitech‘in yeni oyun kontrolcüsünün orta kısmında da, iPhone‘ın sabitlenebileceği özel bir alan bulunmakta. Henüz bu yeni cihaz hakkında bilgi bulunmasa da çok yakında gün yüzüne çıkacağını tahmin ediyoruz.

  Logitech’in iPhone için tasarladığı gamepad ortaya çıktı
   


  Yazan: ANIL
  Invoke bunu beğendi.
 2. Çok güzel duruyor :yuru
   
 3. Good job Logitech :good:
   
 4. Uyumlu olmuş.
   
 5. Önden bakınca genişlemiş bir PSP, arkadan bakınca kumandaya benziyor.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/01/2019 - 23:32