Haber iPhone 11 özellikleri benchmark testinde ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Apple'ın 10 Eylül tarihinde tanıtacağı iPhone 11'in benchmark testi paylaşıldı. Benchmark testi ile iPhone 11'in bazı özellikleri ortaya çıktı.

iPhone 11 Geekbench testinde tek çekirdek performansında 5145, çok çekirdek performansında 11294 skor alıyor. Bu skorlara göre yeni iPhone 11 tek çekirdekte %12 daha hızlı ancak çok çekirdekte bir fark yaratamıyor.

Benchmark testinde ayrıca yeni iPhone'un RAM kapasitesi 4GB olarak karşımıza çıkıyor. iPhone XR geçen sene 3GB RAM ile gelirken iPhone XS ve XS Max 4GB RAM ile duyuruldu. Bu durum iPhone 11 Pro modelinde de RAM artışı görebileceğimizi işaret ediyor olabilir.Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt