lock screnn ram katili olmayan

Sponsorlu Bağlantılar

cüneyt01

Üye
    Konu Sahibi
lock screnn ram katili olmayan
arkadaslar telefonumun donanimi fazla guclu degil o yuzden kilit ekrani (lock screen ) uygulamasi ariyorum binlerce; ldugunu biliyorum
aradigim fazla ram tuketmeyen bircok lock screen denedim hepside en az 15 mb ile basliyor 3 -5 saat sonra bir bakiyorum 25-30 mb oluyor sanki arkada gizliden biseyler karistiriyor
sozun ozu fazla ram harcamayan kilit ekrani tavsiyenizi bekliyorum.

YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
dodol locker

cüneyt01

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim ilgin icin tesekkurler ama calisan uygulamalardan baktigimda 28 mb. ram harcadigini gordum ya sorumu tam anlamadin yada ben beceremiyorum bunu kendi telefonundan baksana kullanilan ram miktarina

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bi launcher ortalama 50mb ram yiyor
Bi looc screen ise ortalama 30 mb ram yiyor

Zaten daha az olanlar bi düşüyo bi artıyo
Eğer cihazınızda 1gb ram var ise
30mb ram yiyen lock screenden hiç bir zarar gelmez

cüneyt01

Üye
    Konu Sahibi
telefon 512 mb 4.0.4 ics apex launcher kullaniyorum apex 20-24 mb ram tuketiyor sadece kilit ekranim stock romda basili tut bekle seklinde seri degil oyle afilli birsey degil aradigim surukleme kaydir gibi basit bir uygulama apex kadar ram tuketmesi mantikli degil keske 1 gb olsaydida 10 mb dert etmeseydim tesekkurler yinede. belki daha az ram tuketen bir uygulama tavsiyesi gelir diye bekliyorum

mürteza16

mürteza16

Üye
ics locker

cüneyt01

Üye
    Konu Sahibi
ics locker ??????

mürteza16

mürteza16

Üye
Google playe yaz çıkar.

cüneyt01

Üye
    Konu Sahibi
google da baktim turkce degil olsun yinede kullanacaktim ama ram baktim 18 mb hemen sildimdenemeye dewam ediyorum herhalde 30 civarinda uygulama test ettim 18 mb altinda ram harcayani bulamadim. tavsiyelerinizi bekliyorum

fuko08

fuko08

Üye
Holo locker

cüneyt01

Üye
    Konu Sahibi
holo locker cok begendim ama 17 mb basliyor sonra 30 mb kadar cikiyor 1. 2 saatte

cüneyt01

Üye
    Konu Sahibi
7 mb degil 10 15 mb arasi olsa bile sukredecem
holo locker netten bulup ( pro) indirdim playstore den indirdim yine ayni 24 saati bulmadan 30 mb ustune cikiyor sen nerden yukledin yada ayarlarindami bisey yapmam lazim

fuko08

fuko08

Üye
Yoo indirdim direkt bi seye ellemedim. Kendi lock screenin nesi var li?

cüneyt01

Üye
    Konu Sahibi
Yoo indirdim direkt bi seye ellemedim. Kendi lock screenin nesi var li?
avea in touc 2 kilit ekrani biliyormusun bilmem cepten yaziyorum resim ekleyemedim cok sinir kilit ekrani parmak izi okuyor sanki parmagini bas bekle ki acilsin

YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
senin aradigina uygun tej
k uygulama ics locker

YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
tabiki

cüneyt01

Üye
    Konu Sahibi
tabiki

arkadasim teskurler ama verdigin linkte eggapp market indiriyor ordan indir dedigimde bildigin go locker indiriyor go lockerin ics temasi sadece oda 20 mb altina indigi yok masalllah

YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
baska link vercm sna

Üst Alt