LM 820 Ekranda golge sorunu \ Acil Yardım ..

 • 1 Ağustos 2014
 • 687 Okunma
 • 14 Cevap

 1. Arkadaşlar Merhaba;
  Sorunum telefonu ilk aldığımdan beri devam ediyor. Fakat son zamanlarda bu durum iyice kötüleşti. Telefonun ilk olarak orta kısmında bell bir dikdortgen şeklinde boydan boya yakın bir gölge var. Bu durum aynı şekilde alt tarafta da var. Mesela şuan bu konuyu açarken gulumseme işareti i, ekle işaretinin golgelerini goruyorum. Şimdide boşluk tuşunun golgesini goruyorum her yerde. Bu sorunu daha önce biri daha yaşamıştı. Hatırlıyorum, arkadaşlar bu konu hakkında bilgilerinizi, onerilerilerinizi bekliyorum. Bu gölgeler siyah zemin hariç diğer tüm renklerde çok belli.
   


  Yazan: Krnl386
  Mobil cihaz ile gönderdi
 2. bu sorunu ilk defa duyoyorum ekran resmi alınca falan belli oluyormu belli olmuyorsa kısa bir video falan çekseniz iyi olur anlaşılması açısından, bu arada ekran herhangibir şey varmı jelatin falan eğer varsa o bölgede belki kabarmıştır
   
  ogzhnoTr bunu beğendi.
 3. Kardeşim, ekran resmi alıyorum ama pek belli olmuyor. Panelde yanmadan böyle olur demişlerdi. Mesela e-mail atacağım, aşağıda olmaması gereken simgelerin golgeleri var. Hani normal mesaj çekerken ki simgeler. Ekle simgesi avatar simgesi gibi gogeler var. Ekranda jelatin yok.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 4. Servise gönder bence.

  Dumanla gönderildi.
   
 5. Amoled ekranlarda yanma sorunu var eskiden beri boyledir sagda solda sikayet boldur amoled ekrandaki yanma yuzunden. Bu yanmada golge olusturur ekranda
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 6. ServiSs
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 7. Ekranın altında karbona benzer kağıt gibi bir parça var , o yanmış. Servise verirsen kısa zamanda düzeltirler. Çok bir meblağ tutacağını sanmıyorum.
   
  Krnl386 bunu beğendi.
 8. Kardeşim peki normalde bu garantiye girmez mi?
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 9. Muhtemelen girer ama emin değilim. Sonuçta senden kaynaklanan bir durum değil.
   
 10. Eğer giriyorsa bende vereyim valla bende de aynı sorun var ama sıkıntı yaratmıyor şimdilik :) ama pek nokianın servisine güvenmiyorum sağlam giden aley bozuk gelmesinden korkuyorum :)
   
  Krnl386 bunu beğendi.
 11. Ben 2 kez ekran değiştirdim İzmir Teleserviste, sorunla hiç karşılaşmadım. 1 saatte de yapıp verdiler telefonu. Mantıken düşündüğünde bu olayın garanti kapsamına girmesi gerek ama sevis işi de belli olmuyor.
   
 12. Bi servise sordurmak lazım garantisi bitmeden bi vermek lazım aslında.
   
 13. Sadece amoled ekrana mı özel bu sorun?

  MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
   
 14. Bence kesinlikle sorun, garantiye girmez derlerse de diretin. Umarım yaparlar.
   
  Krnl386 bunu beğendi.
 15. Plazmalarda da oluyordu bu sorun.
   
  Krnl386 ve The Benefit bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 06:43