Öneri LM 820 Ekranda golge sorunu \ Acil Yardım ..

Sponsorlu Bağlantılar

Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
LM 820 Ekranda golge sorunu \ Acil Yardım ..
Arkadaşlar Merhaba;
Sorunum telefonu ilk aldığımdan beri devam ediyor. Fakat son zamanlarda bu durum iyice kötüleşti. Telefonun ilk olarak orta kısmında bell bir dikdortgen şeklinde boydan boya yakın bir gölge var. Bu durum aynı şekilde alt tarafta da var. Mesela şuan bu konuyu açarken gulumseme işareti i, ekle işaretinin golgelerini goruyorum. Şimdide boşluk tuşunun golgesini goruyorum her yerde. Bu sorunu daha önce biri daha yaşamıştı. Hatırlıyorum, arkadaşlar bu konu hakkında bilgilerinizi, onerilerilerinizi bekliyorum. Bu gölgeler siyah zemin hariç diğer tüm renklerde çok belli.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu sorunu ilk defa duyoyorum ekran resmi alınca falan belli oluyormu belli olmuyorsa kısa bir video falan çekseniz iyi olur anlaşılması açısından, bu arada ekran herhangibir şey varmı jelatin falan eğer varsa o bölgede belki kabarmıştır

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim, ekran resmi alıyorum ama pek belli olmuyor. Panelde yanmadan böyle olur demişlerdi. Mesela e-mail atacağım, aşağıda olmaması gereken simgelerin golgeleri var. Hani normal mesaj çekerken ki simgeler. Ekle simgesi avatar simgesi gibi gogeler var. Ekranda jelatin yok.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Servise gönder bence.

Dumanla gönderildi.

luckysleven

luckysleven

Üye
Amoled ekranlarda yanma sorunu var eskiden beri boyledir sagda solda sikayet boldur amoled ekrandaki yanma yuzunden. Bu yanmada golge olusturur ekranda

osmanmert94

osmanmert94

Üye
ServiSs

zırtvırt

zırtvırt

Üye
Ekranın altında karbona benzer kağıt gibi bir parça var , o yanmış. Servise verirsen kısa zamanda düzeltirler. Çok bir meblağ tutacağını sanmıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Ekranın altında karbona benzer kağıt gibi bir parça var , o yanmış. Servise verirsen kısa zamanda düzeltirler. Çok bir meblağ tutacağını sanmıyorum.
Kardeşim peki normalde bu garantiye girmez mi?

dakamon

dakamon

Üye
Eğer giriyorsa bende vereyim valla bende de aynı sorun var ama sıkıntı yaratmıyor şimdilik :) ama pek nokianın servisine güvenmiyorum sağlam giden aley bozuk gelmesinden korkuyorum :)

• Beğen
zırtvırt

zırtvırt

Üye
Ben 2 kez ekran değiştirdim İzmir Teleserviste, sorunla hiç karşılaşmadım. 1 saatte de yapıp verdiler telefonu. Mantıken düşündüğünde bu olayın garanti kapsamına girmesi gerek ama sevis işi de belli olmuyor.

dakamon

dakamon

Üye
Ben 2 kez ekran değiştirdim İzmir Teleserviste, sorunla hiç karşılaşmadım. 1 saatte de yapıp verdiler telefonu. Mantıken düşündüğünde bu olayın garanti kapsamına girmesi gerek ama sevis işi de belli olmuyor.
Bi servise sordurmak lazım garantisi bitmeden bi vermek lazım aslında.

The Benefit

The Benefit

Üye
Sadece amoled ekrana mı özel bu sorun?

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

zırtvırt

zırtvırt

Üye
Bence kesinlikle sorun, garantiye girmez derlerse de diretin. Umarım yaparlar.

• Beğen

Üst Alt