LİTE ROM

Sponsorlu Bağlantılar

kralour

kralour

Üye
    Konu Sahibi
LİTE ROM
iyi güner arkadaşlar.
Ben Ace 2 (2.3.6) kullanıyordum perfomansından oldukça menmundum ama daha sonra isdediğim uygulamaları yükliyememk canımı sıkıyordu sonra baktım yazılım güncellemesi var 4.1.2 jb arkadaşlarım kasar yükleme dedi ama yüklemessemde olmucak bir sürü uygulamadan coğu artık kullanılmıyordu bende orjinel 4.1.2 yazılım güncellemesi telefonuma attım kulladım dedikleri gibi aşarı kasıyordu bazı optimize uygulamalarıyla yaklasık 3 gün kulladım bildirim cubuğunu indirirken bile kasıyordu sonradan CM11 modu gördüm internetten çok hızlıydı yükledim baktım cok hızlı gerçekden ama bir sorun vardı sim kartımı okumamıstı yüklemede hata yapmadım. Eski sürümüme geri dönünce okudu sim kartımı hata yazılımdaymış. Cm10.2 yükledim bu seferde sd kartından mualif olduk onu kullanamıyoruz hiç bir şekilde bunuda göze alamadım sd kartı kullanmadan hafızanın bana yeteceğini düşünmedim ve öyle kaldım daha sonra Türkiyenin en iyi form sitelerine aynı konuyu bahsettim ama hiç birinden doğru düzgün bir yanıt alamadım. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ace 2 (gt-ı8160) için jb lite adında bir rom var dediler bunu denedim attım eski orjinel jb kadar kasmıyor ama ufak defek uygulamalarda kastıgını görmedim değil ama suana kadar kullandığım denediğin en iyi romlardan birisi yani basit işler yapıyorum sosyal medya kullanıyorum diyorsanız tamsizlik bir rom ama oyun performansını bilemem benim suanlık bir sorunum olmadı. Bunu yazmamın nedeni ise bazı arkadaşlar çok bilmiş olarak bunu at diyor sunu at diyor atıyoruz boşu boşuna iş hatalara bakmadan öneri yapıyorlar önce atın biraz kullanın hataları bulun ondan sonra mille öneri yapın. Form siteleri deseniz onlar zaten hiç takmıyor anca harf uyumuna dikkat etmeyince ceza yazsınlar o kadar büyük form sitelerine baktım yazdım konu açtım ama hiç birinden yanıt gelmedi desem olur bu yüzden bunu yazıyorum. Arkadaşlar benim indirdiğim rom kurulumu kolay abartılı değil yani ama doğru sekilde dosyasını bulmak zor ben linkleri özelden vermeyi düşünüyorum çünkü gereksiz kişilikler var. Üşenmeden okuyup derdimide dinleyen arkadaşlara teşekürederim.

Üst Alt