Lisenin ilk günü ne yapmıştınız? :)

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Hiç vakit kaybetme. Hemen tatlı kızlara yavşa. :oke:

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: KingOfPiez
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
  • Beğen
Tepkiler: KingOfPiez ve The Shadow
UpOneTR

UpOneTR

Üye
ön sıralara oturmayın :D hatta hiç oturmayın sınıfın kapısında bekleyin hocayla beraber girin :D
eğer tanıdık biriyle aynı sıfıta olursanız ilk işiniz tuvalete gidin :D iyi olur

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: KinG CrazY, The Shadow ve KingOfPiez
Mert

Mert

Üye
Orta sıra en arkanın bi önüne yerleşmiş günün bitmesini beklemiştim, kantindeki kocaman kocaman 11 12'leri görünce aç da kalmıştım. 1 hafta sonraki basketbol seçmelerinde değişti hayatım :D Takıma seçildim, çevrem genişledi, hayvani antrenmanlarla gücüm kuvvetim yerine geldi. Takıma girin!

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
ön sıralara oturmayın :D hatta hiç oturmayın sınıfın kapısında bekleyin hocayla beraber girin :D
eğer tanıdık biriyle aynı sıfıta olursanız ilk işiniz tuvalete gidin :D iyi olur

Dershaneye ilk gittiğim gün kimseyi tanımadığım için tenefüslerde tuvalete gidiyordum 2-3 gün sonra sınıf kaynaştı o kadar kaynaştı ki çocuk kızın ağzına silgi attı :D
sataşan olursa Dürbünlü ile nişan alıp hedefin ağzına balgam at balgamını yutup zehirlensin :ehe

:D heyecandan ağzıma balgam gelmezse ?

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Dershaneye ilk gittiğim gün kimseyi tanımadığım için tenefüslerde tuvalete gidiyordum 2-3 gün sonra sınıf kaynaştı o kadar kaynaştı ki çocuk kızın ağzına silgi attı :D
Dershanede öyle bi ortam varsa ben bir şey demiyorum okukda olabilir ama dershanede olmamalı :)

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
  • Beğen
Tepkiler: The Shadow
Fenomenon

Fenomenon

Üye
dişçide randevum vardı. dişçiden doğru okula gitmiştim.
ağzımda pamuk bir de morfinli olduğundan doğru düzgün konuşamıyordum bile :)
arkadaşlarla tanıştık o kadar. başka atraksiyon olmadı :)

@bluesky@

@bluesky@

Üye
İlk girdim okula birine selam verdim aynı yaştaydık sohpet koyulaştı ve aynı sınıfa düştük yani ilk gün arkadaş edindim :D

zombaka

zombaka

Üye
Liseye gitmedim açıktan okuyorum

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
çok güzel günlerdi vallahi hatırlıyorum tekrar o günlere dönsem diyemi hatırlıyorum acaba şu anda memurum acaba tekrardan liseyemi kayıt olsam acaba :kıskıs:
valla okulun ilk gününde hatırlıyorum orta sıralarda oturuyordum 1.günüydü son dersti uykum gelmişti ve başımı sıraya dayayıp ders sonuna kadar uyumuştum :)

MaxipmaN

Üye
amasyada gördüğüm bi çocukla aynı sınıfta olduğumu anladığım gündü :ehe

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Bir dershane arkadaşımla aynı sınıftaydım ilk gün ağzımı Bıçak açmadı ikinci günden sonra da kimse susturamadı [emoji1]

Üst Alt