Okul Hayatımda Yaşadığım Kalem Dehşeti

 • 10 Ocak 2019
 • 80 Okunma
 • 10 Cevap

 1. Bir sürü yedek kalem bulundururdum yanımda. arkadaşlar ister verirdim. ve ne oluyorsa ya kaybederdi, ya eve giderdi yanında unuturdu bir şey olurdu. lise ve öncesi için söylüyorum. üni de ise daha farklı şeyler yaşandı, yani şu zamanda.

  lise de ise sınıf arkadaşımın başka sınıftan arkadaşlarının kalemi yokmuş, geldi bana sordu sınıfımdaki arkadaş, onlara kalem vermek için. neyse verdim 2 tane. sonra elemanların ikisi de kalemleri kasıtlı bir şekilde kaybettiler. biri camdan mı ne atmış, diğeri de kırmış ya da başka bir şey yapmıştı.. sınıf arkadaşım ben sana alıcam dedi. hee aldı aldı. kitap da vermiştim ona, hala verecek. aha verdi verdi.

  birine de silgi ya da kalem vermiştim sanırsam. o da yine unuttu, yanında mı taşıyordu eve mi götürmüştü bir şey olmuştu galiba.

  diğer bombayı ise şu şekilde. elemana kalem verdim. pek bir samimiyetim yok. sınav çıkışı buldu beni, başka bi kalem tutuşturdu elime eski bi kalem. al bu senin kalemin diyor bi de. lan kendi kalemimi mi tanımıycam. almadım verdiği kalemi.

  üni de samimi bir arkadaşla konuşurken bu kalem benim olsun mu kanka dedi, ben de herhalde şakasına takılıyordur diye şakasına tamam dedim. baktım aldı kalemi. herhalde sonra verir diye düşündüm. ama vermedi. ben de tamam dedim diye geri de isteyemedim. ama cidden iyi cesaretmiş, adam hiç düşünmeden aldı kalemi.

  üni de diğer bir elemana da kalem verdim. bana verecekti ama okula gitmediğim için veremedi. okula geldiğimde ise kalemi evde/yurtta unuttuğunu söyledi. bi ara istediğimde sınıftaki başka bir arkadaşa verdiğini, gidip ondan almam gerektiğini söyledi. haydaaa.. şimdi ondan kalemi istesem, kalemi ben ona vermedim ki. başkasının kalemini alıyorum zannedecek belki de. ondan da gidip istemedim. kalemimi ikisinden biri geri de getirmedi. ama kalemi ilk verdiğim eleman sürekli hatırlatıyordu, vericem, yarın okula gel vereyim diye.

  şimdi ise bi kalemi pazartesi günü bi arkadaşa verdim. normalde 2 kalem kullanırım sınavda zaman kaybetmemek için. eleman isteyince verdim. ama öyle böyle değil. okulun daha kapısından girdim, direkt benden kalem istedi. sonra sınava mecburen tek kalemle girdim. salı günü de kız ona kalem verdiğimi gördüğü için benden kalem istedi ama bir tane kalemim kaldı lan. perşembe günü yani bugün ise eleman çıkışta kalemi vereceğini söyledi. vermedi. bakalım neler olacak..

  bonus olarak; büyük ihtimal lisede yaşamıştım bunu. bi kıza kalem verdim. kız bana sınavdan çıkınca hemen geri getirdi. aşırı şaşırmıştım. çünkü birine kalem verdiğimde geri gelme olasılığı aşırı düşük.
   


  Yazan: DAL ADAM
  Genc007 bunu beğendi.
 2. eleman kalemi kaybetmiş. şaşırmadım..
   
  Genc007 bunu beğendi.
 3. Verme
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  DAL ADAM bunu beğendi.
 4. sonuç oraya gidecek gibi. ama bu seferde adımız kötüye çıkacak.
   
  Genc007 bunu beğendi.
 5. Enayi yerine koyulmaktan iyidir
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  DAL ADAM bunu beğendi.
 6. bence de :oke:
   
  Genc007 bunu beğendi.
 7. kalemi batır kendine deliliğe yat
   
  Genc007 ve DAL ADAM bunu beğendi.
 8. :blink:
   
  Genc007 bunu beğendi.
 9. Yat deliliğe kendine batır kalemi
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  DAL ADAM bunu beğendi.
 10. bu daha mantıklı :oke:
   
  Genc007 bunu beğendi.
 11. Daha istemezler harbi :ehe
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  DAL ADAM bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/01/2019 - 10:43