Liseler Arası Nakil Yardım Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

kadir9809

kadir9809

Üye
    Konu Sahibi
Liseler Arası Nakil Yardım Lütfen
Arkadaşlar Anadolu ticaret meslek lisesi 9. sınıf ögrencisiyim yani 10. sınıfa geçtim. Kaydımı Anadolu Teknik Veya Anadolu lisesine aldırabilir miyim ?

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Anadolu lisesine gecis yapamazsin.Eger puanin yetmiyorsa.

kadir9809

kadir9809

Üye
    Konu Sahibi
Yıl sonu ortalamam 69. Ama Meslek lisesinden anadolu lisesine geçiş yok diye birşey duydum. Oyle birşey var mı

andezitt

andezitt

Üye
bende bu arkadaşın bildiği gibi biliyorm:hmmm

Melek liselerinin anadolularida sbs den alıyo öğrencileri normal Meslek Lisesi Anadolu Meslek Lisesine geçiş yapamiyo. Ama Teknik liseye geçiş yaparsın sbs ile almiyosa diye biliyom ben

kadir9809

kadir9809

Üye
    Konu Sahibi
Geçecegim Teknik liseside Anadolu Teknik Lisesi. Ben Anadolu lisesine gittim meslekten anadouya geçiş yok dediler. Ama anadolu meslek oldugumu belirtmedim Acaba bundan dolayı mı böyle dedi ?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Geçersin. Puan konusu sıkıntı olabilir gideceğin anadolu teknikle anadolu ticaretin arasında küçük bi fark varsa sorun olmaz. Varsa da bir miktar rüşvet verip geçiriyorlar günümüzde müdürlerin çoğu işi böyle döndürüyor :)

kadir9809

kadir9809

Üye
    Konu Sahibi
Puanım anadolu tekniğe fazlaca yetiyor yani bi anadolu lisesine girebiliriyorum ama bu sene ticaret Meslek okuduğum için normal anadolu lisesine geçme hakkım yokmuş sanırım

Üst Alt