Lisede Okuldan Kaçmak Disiplin Suçumudur ?

Sponsorlu Bağlantılar

Strange

Strange

Üye
Bu kadar yüz vermeyin ya

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
Bugun mudur yardımcısı odasına cagırdı savunma yazdım begenmedı olmamıs bıdaha yaz dedı sonra yazdım tmm dedı kapıdan cıkıyodum bidaha olmasın dedı yırttı cope attı :D (ayrıca cunupum dedıgınde okulun yurdu var orda boy abdestini al diyolar demeedık sanamyın :D ) (Zaten duz lısedeydım de babam sevmedı duz lıseyı zorla gıdıyorum samanyoluna yoksa ne ısım var duz lıseden daha ıyı lıse hayatımı olur ama yapcak bısı yok 9.sınfı bıtsın 10.sınıfta geçicem düze :D )
Mesajlarınız için teşekkürler

doctorrr

doctorrr

Üye
4 gün devamsızlığım var kaçtığımda kıyıya vuruyordum kendimi simit-çay :pro2:

-kingrider-

Üye
merhaba ! ben lise bire giden bir öğrenciyim disiplin kurulu ile ilgili sorunum var hoca disiplin kurulu toplancak ceza alabilirsin 3 gün dedi devamını yazacam başatan ama biri yardım etsin !

plajterligi

plajterligi

Üye
merhaba ! ben lise bire giden bir öğrenciyim disiplin kurulu ile ilgili sorunum var hoca disiplin kurulu toplancak ceza alabilirsin 3 gün dedi devamını yazacam başatan ama biri yardım etsin !

Olayı anlatırsan yardımcı olabilirim.

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
ya her kaçanı disipline yollasalar altından kalkamazlar benim gittiğim lise 4bin öğrenci var ve yzde 80 i keş :)

corchy

corchy

Üye
kaçma bence derslerine bak birader.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
8 Gün Devamsızlık 2 Gün Tam 6 Gün Öğleden Sonra Buda Demek Oluyor ki 12 Kere Kaçmışım.
Sonuç: Müdürle konuşmuşluğum Yok :D

DDorlion

DDorlion

Üye
6 derse girion diyelim oglecisin mesela 2 derse girdin ve 3 den kactn disiplin sucudur ama tam gunsun ole tatilinde kactn sadece yarim gun devamsizzlik yazilir

Symbianize

Symbianize

Üye
Ya disiplin hikaye ohoo ozaman bizim okuldan hergün 10 kişi disipline giderdi

Üst Alt