Lisede Okuldan Kaçmak Disiplin Suçumudur ?

Sponsorlu Bağlantılar

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
Lisede Okuldan Kaçmak Disiplin Suçumudur ?
S.a
arkadaşlar okul basladıgında duz lısedeydım her hafta 2 gun kaçıyoduk daha sonra özel anadolu lısesıne geçtım (samanyolu) orda da ortama uyum sağlayamamıstım bı cuma gunu kaçtım okuldan tamda cuma vaktı kaçtım bızım hocalar fealn hep cumadaydı daha sonra dun okulda etute gıttım mudur yardımcısı nıe kaçtın dedı bende mıdem yanıyodu rahatsızdım ızın alcak kımseyıde bulamadım dedım sen cumaya gıtmıyomusun dedı bende rahatsız oldugum ıcın gıtmedım dedım (malum dıncı bı yer ) oda p.tesi gunu savunmayı yazıp yanıma gelıyosun dedı benım herhangı bı korkum yok yanı okuldan atılırsam gene düz liseye gıderım ama sizce şimdi napmalıyım yanı savunmayı nasıl yazıcam bırde uyarı mı alırım yoksa askıda mı kalır benım iş ?

Türe

Türe

Üye
evet izinsiz yasak

NiggaRay

Üye
Cünüptüm abdest alacak yer bulamadım böylede namaza gitmek ıstedim için rahat etmedi kaçmak zorunda kaldım dersin olur biter.

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
Türe

Türe

Üye
:hmmm

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
:kop:

Mert

Mert

Üye
Samanyolunda lise hayatımı olur yahu? Geç düz liseye. Bence tabii. Yine senin ve ailenin bileceği şey. Asıl soruna gelecek olursak evet disiplin suçudur.

• Beğen
Tepkiler: seytan_avcisi
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bana sorun olmuyo :ehe
Bu sene kaçamıyorum ama 12 olduk devamsızlık önemli.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ayın üyesine yakışmıyo ama yaptık zamanında :D

The East

The East

Üye
Haftada 2 gun 10 haftada sinifta kaldin :)

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

MrExpert

MrExpert

Üye
Bişe olmaz Göz korkutmak için o zamanında az savunma yszmadım hiç birşey olmadı ( hatta bazı savunmaları sen odadan çıktıktan sonra yıtıp atıyorlar.)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Eğer kaçarken yakalanırsan disiplin suçu :ehe

• Beğen
Tepkiler: BigHackeR35
Turan

Turan

Üye
gözünü korkutmuş bişey olmaz

Kingmortall

Kingmortall