'Lisede Aşk'

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
'Lisede Aşk'
'Lisede Aşk' olayına ne gözle bakıyorsunuz?

codblackops2

codblackops2

Üye
saçma gereksiz zaman kaybı

• Beğen
Tepkiler: ali.clay
Invoke

Invoke

Üye
olum lisedeki zamanı zaten harvurup harman savuruyonuz sanki vatan mı kurtarıyorsunuz yani benim dokuzlar bir kaç basamak az olmuş, Ömer'e göre :D

• Beğen
Tepkiler: codblackops2
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Lisede çıkmaya başlayıp evlenen hiç kimseyi tanımadım daha ama lisede arkadaş olup, iyi arkadaş olup sonrasında evlenen çok insan gördüm.Lisede birisiyle çıkmaya başlarsan, kaçarı yok kısa süreli oluyor çünkü fikirlerin, görüşlerin sık sık değiştiği zamanlar ^.^ 1 ay konuşmadığım insanlar apayrı kişiler olup çıkıyorlardı lise zamanında :ehe

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Lise hayatınızı boş boş mu geçireceksiniz? Yumulun kızlara...

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Lise hayatınızı boş boş mu geçireceksiniz? Yumulun kızlara...

Lisede çıktığım kızla yakın arkadaş olduğum kız arasındaki tek fark birisiyle fiziksel olarak daha yakın olmamızdı.O yakınlıkta o zamanlar için pek önemli bir şey değil zaten ileride anlıyorsun ^.^ Gerçekten sevmiyorsanız, hoşlanmıyorsanız yakın arkadaş olursunuz hem sürekli hemde daha eğlenceli olur.

by-pegasus

Üye
lisede aşk güzeldir yeterki bir yer bul ben çok yaşadım
:ehe

Megandroid

Megandroid

Üye
Askin lisesi falan olmaz. Asik oldun mu yapacak tek sey belli. Fakat asik oldun diyede aklini kaybetmen gerekmez. Yani bu anlama gelmiyor. Lisenin sonunda kocaman bir pismanligin icinde kalmasini istemiyorsan herseyi yerinde ve kontrollu yapacaksin..

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

zombaka

zombaka

Üye
zaman kaybı derslerine bak sen

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

kanlı biter

• Beğen
Tepkiler: ali.clay
codblackops2

codblackops2

Üye
o aşk sana o an mutlu görünebilir ama lisede birçok arkadaşımın sevgilisi vardı ellerinden telefon düşmüyor 7-24 mesajlaşıyorlar ne ders dinliyor ne birşey hayatları mahvoluyor.buna karşıyım ben
ha suyunu çıkarmadan aşık olun tabiki o yaşta kızlarla takılmayacanda napcan :kro2:

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
o aşk sana o an mutlu görünebilir ama lisede birçok arkadaşımın sevgilisi vardı ellerinden telefon düşmüyor 7-24 mesajlaşıyorlar ne ders dinliyor ne birşey hayatları mahvoluyor.buna karşıyım ben
ha suyunu çıkarmadan aşık olun tabiki o yaşta kızlarla takılmayacanda napcan :kro2:

Benimde elimden telefon düşmez :D :D hep maxicepteyim :D.

Anil-D

Anil-D

Üye
aşıksan git konuş çok olsa tokat yersin

Üst Alt