Limit yok,hayalinizden bile fazla paranız olsa hayalleriniz ne olurdu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nokia_belle

nokia_belle

Üye
    Konu Sahibi
Limit yok,hayalinizden bile fazla paranız olsa hayalleriniz ne olurdu?
Hadi bakalım hayal gücümüzü canlandıralım:)

• Beğen
Tepkiler: pelın_

man20

man20

Üye
bi sürü binalar yapardım sorada hepsini kiraya verirdim bölelikle çalışmam gerekmez kiralarla geçinirdim ve hayatımı yaşardım :)

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
  • Beğen
Tepkiler: HacKLess
nokia_belle

nokia_belle

Üye
    Konu Sahibi
Emekli piskolojisi:D
valla o paralardan repo yapıp borsada hisse senedi alıp onada fazlasını katardım.
Lüks araçlar alıp kiraya verirdim ferrarinin günlüğü 1250€ olunca:D

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
paraya ihtiyacım yok fazla bile var hayalimden fazla olsaydı bi kuruma bağışlardım

• Beğen
Tepkiler: man20
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:hmmm eylemsizlik.

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
bu parayla 81 ildeki tum meydanlara WC yaptırırdım. Burdan gelecek gelirin %30 hayır kurumlarına %20 WCde duran arkadasa %10 devlete vergi vererek devlete faydalı olurum. %15 gece aleminde yerdim. Kalan %25 bankaya faize koyardım. Hesap yaparsak (81 il ortalama 3 meydan olsa 243 WÇ olur. Ortalama 50 kisi 50 kurustan 6075 :tl: 1ay 30 gun olsa 182250 :tl: ):ehe

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
bu parayla 81 ildeki tum meydanlara WC yaptırırdım. Burdan gelecek gelirin %30 hayır kurumlarına %20 WCde duran arkadasa %10 devlete vergi vererek devlete faydalı olurum. %15 gece aleminde yerdim. Kalan %25 bankaya faize koyardım. Hesap yaparsak (81 il ortalama 3 meydan olsa 243 WÇ olur. Ortalama 50 kisi 50 kurustan 6075 :tl: 1ay 30 gun olsa 182250 :tl: ):ehe
kızıltilki neymişsin be

plusnettr

plusnettr

Üye
Daha fazla parayı hayal ederdim :D

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
nokia_belle

nokia_belle

Üye
    Konu Sahibi
Hayatımı bir düzen üstüne oturtup,devamınıda getirip çoluk çocuğa karışırım:islik

evren991

evren991

Üye
Wc işinde sağlam para var:)Büyük bir çiftlik yapardım.Doğal hayat güzel.

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
neyi aykutun benim kardesim olmadığınımı. Zaten değil bosver baska bir konuda arkadasın biriyle ozelde ne konustun merak ettirdiniz. Ozel konusmak icin genel kullanılan bir alanda ozelden konusalım demek ne oluyor. Konusacağın varsa nickine tıkla mesaj bırak. Baskalarını ve beni neden merak altında bırakıyon. Bazıları kotuye yorumlaya bilir. Cunku o konu yoruma acık bir konu bir daha yapmazsan iyi olur.

man20

man20

Üye
neyi aykutun benim kardesim olmadığınımı. Zaten değil bosver baska bir konuda arkadasın biriyle ozelde ne konustun merak ettirdiniz. Ozel konusmak icin genel kullanılan bir alanda ozelden konusalım demek ne oluyor. Konusacağın varsa nickine tıkla mesaj bırak. Baskalarını ve beni neden merak altında bırakıyon. Bazıları kotuye yorumlaya bilir. Cunku o konu yoruma acık bir konu bir daha yapmazsan iyi olur.
tatlım merak edilcek bişi yok :) ama yinede söliyim merakın gitsin ''ewt evlenicem'' dedi bu kadarını bilsen yeter :)

karaoglan94

karaoglan94

Üye
apple microsoft facebook twitter carrefour renault google walmart total shell migros samsung nokia finansbank hsbc garanti denizbank yapıkredi tav avea teb turkcell ve türk firması fox eski türk firmaları satın alırım.
Coca Cola yı pepsi alırım ve fabrika yı kapatırım ve yıkarım yerine okul ve hastane yaptırırım

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
tatlım merak edilcek bişi yok :) ama yinede söliyim merakın gitsin ''ewt evlenicem'' dedi bu kadarını bilsen yeter :)

saka yapmıstım ama soylediklerimi bir anlamaya calısın. Baskaları yanlıs anlar anlatır. Küslük olmasın diye yazdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt