Öneri LG V10 ÖNERİR MİSİNİZ?

Sponsorlu Bağlantılar

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Değil htc 10,s7 ve g5 le dahi kıyaslamam v10 u.

O çok farklı bir telefon. G5 den Htc 10 dan S7 den her konuda iyi diyemem ama iyi olduğu yönler var.Başlı başına tasarım birçok şeyin önüne geçiyor.Beni büyülüyor sizi bilmiyorum.

Önümüzdeki aylar mı yoksa yıllar mı gösterir bilinmez V seri mi olur olursa güncelleme akıbeti ne olur V11 mi gelir 20 mi gelir ona göre ben de bu seriye kesinlikle katılacağım.V10 tasarımında java dahi kullanırım maksat tasarım maksat evladiyelik telefon.

Kesinlikle alın.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Artık telefon teknik özellikleri hemen hemen aynı daha iyisi daha iyisi ne kadar daha ileri gidecek yetmiyor mu bu özellikler
Artık teknikden ziyade tasarıma önem vermeli firmalar ve bence v10 bunu başardı

ofds1905

Üye
    Konu Sahibi
G4 mü alsam v10 mu karar veremedim şimdi.Aralarında ne kadar fiyat farkı var acaba? Bir de lg v10 tam şarj kaç dakikada doluyor lg g4 le aynı mı daha mı çabuk?

bark_41

bark_41

Üye

Halen oparatörlerde taksitli 2700 'e satılan telefon sahibinden de 1250 lere düşmüş.
Tam bir tezat...

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
G4 mü alsam v10 mu karar veremedim şimdi.Aralarında ne kadar fiyat farkı var acaba? Bir de lg v10 tam şarj kaç dakikada doluyor lg g4 le aynı mı daha mı çabuk?

İkisinde de 3000 mAh batarya var. Şarj dolum sürelerinde pek bi fark yoktur. Aralarındaki en büyük fark fiyat. 820 tl fark var. Ben o paraya yeni bir telefon daha alırım :D

HTC10'da çok pahalı aslında. Fiyat performans durumu göz önünde bulundurulursa şu anda G4 hala iyi bir tercih

UpOneTR

UpOneTR

Üye

Halen oparatörlerde taksitli 2700 'e satılan telefon sahibinden de 1250 lere düşmüş.
Tam bir tezat...
Hocam iki tane böyle ilan var ve bu iki ilanda da bi sıkıntı var yani ikinci eli bile 1800 civarında ithalat garantilidir 2000 liraya alınabilir ama bu attığınız ilanları üründe bir sıkıntı var

bark_41

bark_41

Üye
Hocam iki tane böyle ilan var ve bu iki ilanda da bi sıkıntı var yani ikinci eli bile 1800 civarında ithalat garantilidir 2000 liraya alınabilir ama bu attığınız ilanları üründe bir sıkıntı var
Yukarıda ki linkle birlikte 3 oldu,bunlardan
alışveriş yapanları dinlemek lazım,yada yerinden bakıp almak gerek.
Ama ben Le Eco le Max 2 veya Zuk z2 alırdım.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Siz halen o fiyatlaramı bakıyorsunuz
V10 peşin fiyatı 2.499
temiz ikinci eli 1.980 dır
o fiyatların altı kesinlikle defoludur
Ben Türk Telekom dan aldım peşin 2.699 artı 200 gb hafıza kartı

V10 bana göre ideal bir cihazdan fazlası var
piyasaya göre tek derdi ısınmasıdır
Dışarda web te gezerken ateş oluyor oyunda sorun yok tek derdi web

şahsen snapdragon kralı Oneplus 2 dır kim ne derse desin cihaz asla ısınmıyor
V10 yerine ise gidip gelirken Oneplus 2 kullanıyorum

furyzer0

furyzer0

Üye
G4'te Bootloop var Ghostscreen var. Var oğlu var. Ama nedense benim hiç başıma gelmedi böyle sorunlar. V10'un da sorunları var. V10 önde 2 kamerası bulunuyor. Birisi geniş açı diğeri dar açı. Snapchat, retrica, power cam, Vscocam gibi uygulamalar hep geniş açılı kamerayı kullanıyor ve diğerine geçiş imkansız. O zaman da balıkgözü lense benzer bir görüntü elde ediyorsunuz ve sizi şişman gösteriyor. Ayrıca V10'un şarj sorunu da var. Sen yeter ki sorun ara yani
Ayrıca Snapdragon 808'den dolayı G4'te bahsedilen ısınma olayı V10'da da var. HTC 10 dururken V10 alınmaz bence

Sizin cihaz kaç aylık?

Sent from mTalk using lumia950

ofds1905

Üye
    Konu Sahibi
Lg g4 daha mantıklı duruyo, f/p açısından

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Sizin cihaz kaç aylık?

Sent from mTalk using lumia950

Ben ikinci el aldım ve 6 aydan fazla oldu. Ondan önceki sahibi kaç ay kullandı hiç bilmiyorum ama tahminimce 3-4 ay falan da o kullanmıştır. Bahsedilen sorunların hiçbiriyle karşılaşmadım şu ana kadar

Lg g4 daha mantıklı duruyo, f/p açısından

Kesinlikle katılıyorum. Bu fiyata bu özellikte başka telefon yok piyasada

ArMaGeDdOn_87

Üye
Değil htc 10,s7 ve g5 le dahi kıyaslamam v10 u.

O çok farklı bir telefon. G5 den Htc 10 dan S7 den her konuda iyi diyemem ama iyi olduğu yönler var.Başlı başına tasarım birçok şeyin önüne geçiyor.Beni büyülüyor sizi bilmiyorum.

Önümüzdeki aylar mı yoksa yıllar mı gösterir bilinmez V seri mi olur olursa güncelleme akıbeti ne olur V11 mi gelir 20 mi gelir ona göre ben de bu seriye kesinlikle katılacağım.V10 tasarımında java dahi kullanırım maksat tasarım maksat evladiyelik telefon.

Kesinlikle alın.
tasarım güzel ama cihazı tuğla gibi yapmışlar,bunu tasarlarken hiç dikkat etmedilermi acaba merak ediyorum

Üst Alt