Öneri LG V10 ÖNERİR MİSİNİZ?

Sponsorlu Bağlantılar

ofds1905

Üye
    Konu Sahibi
LG V10 ÖNERİR MİSİNİZ?
Arkadaşlar Lg v10 almayı düşünüyorum.Önerir misiniz nasıl telefon? Veya aynı fiyata daha güzel önerebileceğiniz telefon varsa onları da yazabilirsiniz ama önceliğim lg v10 hakkında düşünceleriniz?
Evet yok mu lg v10 kullanan,bilen??

zulkifaltin

zulkifaltin

Üye
Gerçekten güzel telefon tavsiye ederim. Kullanan arkadaşlarım var genel olarak memnunlar. Ancak bunun yerine LG G5 veya HTC One m10 da bakılabilir gerçekten güzel telefonlar. Benim tercihim amiral versiyonlar olur.

ofds1905

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten güzel telefon tavsiye ederim. Kullanan arkadaşlarım var genel olarak memnunlar. Ancak bunun yerine LG G5 veya HTC One m10 da bakılabilir gerçekten güzel telefonlar. Benim tercihim amiral versiyonlar olur.
Yorumun için teşekkürler.Lg g5'in tasarımı hoşuma gitmiyor.Htc 10 da pahalı.

seco_can_can

seco_can_can

Üye
bi arkadaşım 64 lük kullanıyor şarjından hiç memnun değil onun dışında bi şikayeti yok 10000 mah lık powerbankı var öyle idare ediyor bende geçen hafta g5 aldım lg ben şarjından da memnunum tasarım okadar önemli değil bence kullanın mükemmel cihaz note 5 ten geçtim lg farklıymış :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Biraz bekleyip htc 10 almanı tavsiye ederim kullanıyorum v10 tavsiye ederin

ArMaGeDdOn_87

Üye
Tuğla gibi telefon olmasından dolayı tavsiye etmem

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
V10'un tasarımı HTC 10'u yerle bir eder ona hiç bulaşma. V10 al yanında bir de batarya kiti al evden iki batarya ile çık hiçbir sıkıntı yaşamazsın. V10 bende bir ara almayı çok düşündüm ama nasip olmadı yoluma S7Edge ile devam etmek zorunda kaldım. Piyasada ki her telefon aliminyum ve bence V10'da ki metal malzeme hepsinden çok daha kaliteli hissi veriyor. Keşke zamanı geri alabilsek kesinlikle V10'dan başkasını düşünmezdim...

furyzer0

furyzer0

Üye
Bence işlemcisinin 808 olması dışında bir kotu yanı yok o da çok kotu bir şey değil

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: ofds1905

ofds1905

Üye
    Konu Sahibi
Bence işlemcisinin 808 olması dışında bir kotu yanı yok o da çok kotu bir şey değil

Oyun felan oynamadığım için çok sıkıntı olmaz bence de.Ki Lg'nin arayüzü ve 4gb ramle sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Vazgeçtim v10 al htc alma 3 aydır kullanıyorum Bi sıkıntısı yok çok fazla ekran açık kullanırsan ghost screen hatası var yani ekranda yansıma kalıyor oda sadece bildirim ekranında ve sorun teşkil etmiyor batarya için de bir günü rahat çıkarıyorum 4 5 saat ekran süresi alabiliyorum ama yedek batarya yada şarj aleti ile gez 1 saatte %70 felan doluyor hemen sorun olmuyor

• Beğen
Tepkiler: ofds1905
furyzer0

furyzer0

Üye
Oyun felan oynamadığım için çok sıkıntı olmaz bence de.Ki Lg'nin arayüzü ve 4gb ramle sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
O zaman al çok güzel cihaz gerçekten

ofds1905

Üye
    Konu Sahibi
Vazgeçtim v10 al htc alma 3 aydır kullanıyorum Bi sıkıntısı yok çok fazla ekran açık kullanırsan ghost screen hatası var yani ekranda yansıma kalıyor oda sadece bildirim ekranında ve sorun teşkil etmiyor batarya için de bir günü rahat çıkarıyorum 4 5 saat ekran süresi alabiliyorum ama yedek batarya yada şarj aleti ile gez 1 saatte %70 felan doluyor hemen sorun olmuyor
Tamam ya kullananlar da genel olarak memnunsa sıkıntı yok.1-2 aya alırız inşallah.Sizce en güzel rengi hangisi?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Tamam ya kullananlar da genel olarak memnunsa sıkıntı yok.1-2 aya alırız inşallah.Sizce en güzel rengi hangisi?
Beyaz kanımca rengi ileride sararabilir diyerek siyah aldım memnunum ve tavsiye ederim beyazdan daha güzel duruyor bence bayan kullanacaksa beyaz alınabilir ama aksi halde siyah alman daha iyi ve arka kapak dizaynı ve çelik çerçeve ile tam bir sport premium hissi var

ofds1905

Üye
    Konu Sahibi
Beyaz kanımca rengi ileride sararabilir diyerek siyah aldım memnunum ve tavsiye ederim beyazdan daha güzel duruyor bence bayan kullanacaksa beyaz alınabilir ama aksi halde siyah alman daha iyi ve arka kapak dizaynı ve çelik çerçeve ile tam bir sport premium hissi var
Tamam

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
G4 ile arasındaki tek fark 4GB ram olması. Bence o para fazla o telefona. Eğer üst düzey olsun istiyorsan bir iki ay bekle HTC10 al. Kamerası V10'dan megapixel bazında düşük ama HTC Ultrapixel teknolojisi kullanıyor. V10'dan çok daha iyi. Nette karşılaştırmaları var izle ona göre karar ver. Ama benim tavsiyem HTC 10 olur

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Görünüş ve hissiyat olarak taş gibi cihaz ama o paraya v10 mu alınır bilemedim.

furyzer0

furyzer0

Üye
G4 ile arasındaki tek fark 4GB ram olması. Bence o para fazla o telefona. Eğer üst düzey olsun istiyorsan bir iki ay bekle HTC10 al. Kamerası V10'dan megapixel bazında düşük ama HTC Ultrapixel teknolojisi kullanıyor. V10'dan çok daha iyi. Nette karşılaştırmaları var izle ona göre karar ver. Ama benim tavsiyem HTC 10 olur
Lg g4 un o kadar ucuz olmasının iki sebebi var 1.si paralel ithalat fiyatları ucuz olunca mecbur normal fiyatını da aşağı çekiyorlar 2.si g4 şerde kronik bootloop sorunu var bildiğim kadarı ile cihazın ısınması ile pinleri temassızlık yapıyormuş 5-6 ay kullanımdan sonra ortaya çıkabiliyormuş

Bülent872

Bülent872

Üye
Düşünme bile

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Lg g4 un o kadar ucuz olmasının iki sebebi var 1.si paralel ithalat fiyatları ucuz olunca mecbur normal fiyatını da aşağı çekiyorlar 2.si g4 şerde kronik bootloop sorunu var bildiğim kadarı ile cihazın ısınması ile pinleri temassızlık yapıyormuş 5-6 ay kullanımdan sonra ortaya çıkabiliyormuş

G4'te Bootloop var Ghostscreen var. Var oğlu var. Ama nedense benim hiç başıma gelmedi böyle sorunlar. V10'un da sorunları var. V10 önde 2 kamerası bulunuyor. Birisi geniş açı diğeri dar açı. Snapchat, retrica, power cam, Vscocam gibi uygulamalar hep geniş açılı kamerayı kullanıyor ve diğerine geçiş imkansız. O zaman da balıkgözü lense benzer bir görüntü elde ediyorsunuz ve sizi şişman gösteriyor. Ayrıca V10'un şarj sorunu da var. Sen yeter ki sorun ara yani
Ayrıca Snapdragon 808'den dolayı G4'te bahsedilen ısınma olayı V10'da da var. HTC 10 dururken V10 alınmaz bence

Üst Alt