Öneri LG V10 batarya & ram kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
LG V10 batarya & ram kullanımı
Öncelikle merhaba, iki günlük cihazı tam kullanımda test etmedim %50 gibi kullanım sergiledim ışık %50 konumunda
Fakat buna rağmen batarya performansı mükemmel, ram konusunda oldukça sert bir kullanım sergilemektedir
işlemci RAM, RAM, işlemci ve batarya kullanımı olarak sistem denge kurmaktadır.

Yani 3.000mah çok çok iyi konumda oluyor, tereddüt edenler bence etmesin gönül rahatlığı ile cihazı alabilirsiniz. :good:
ikinci ekran hakkında konuşmak gerekirse, bence çok fena olmuş
kısaca rahatlık, basitlik ve kolaylık için herşey düşünülmüş
Cihaz hakkında detay bilgi yahut merak ettikleriniz varsa buyrun arkadaşlar :sirit:

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Tasarım, Özellik, Kullanım vs vs Çok Şık Ama Bana Büyük ve Ağır Geliyor.

kadikoy

kadikoy

Üye
güle güle kullan ,telefon satıcısı birinde gördüm çok memnun olduğunu söyledi.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
Tasarım, Özellik, Kullanım vs vs Çok Şık Ama Bana Büyük ve Ağır Geliyor.
evet banada büyük geldi ama iyi alistim sayılır aslında alttaki alan biraz daha küçük olabilirdi :hmmm
güle güle kullan ,telefon satıcısı birinde gördüm çok memnun olduğunu söyledi.
Teşekkürler, gerçekten güzel cihaz açıkçası baya sevdim
hatta ROM bile hazırladım :D

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
V10 G5 gibi gözlerin çevrildiği bir tarihte tanıtılmış olsaydı efsane olurdu.

Harika bir cihaz dahası yok.

İyi günlerde kullanın.

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
serdar_gs

serdar_gs

Üye
G4 te son günlerde benim batarya çabuk bitmeye başladı. Akşam fullüyorum yatmadan ertesi akşam eve gittiğimde ortalama %20 civarı kalıyor ekran sürem 2-2 buçuk saat arası.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
G4 te son günlerde benim batarya çabuk bitmeye başladı. Akşam fullüyorum yatmadan ertesi akşam eve gittiğimde ortalama %20 civarı kalıyor ekran sürem 2-2 buçuk saat arası.
Alalı ne kadar oldu?
GPS ile otomatik güncellemeleri kapat gps çok etkiler
en az 4 saat ekran süresi alan arkadaşlarım var 2.5 saat çok az başka birşey vardır
benim cihazlarimda öyle olunca hemen sistemi temizleyip düzeltiyorum
wipe data ile temizle istersen düzelir

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Alalı ne kadar oldu?
GPS ile otomatik güncellemeleri kapat gps çok etkiler
en az 4 saat ekran süresi alan arkadaşlarım var 2.5 saat çok az başka birşey vardır
benim cihazlarimda öyle olunca hemen sistemi temizleyip düzeltiyorum
wipe data ile temizle istersen düzelir
6 ay oldu alalı zaten gps ve senk. sürekli kapalı tutarım parlaklıkta 70 80 arası kullanırım. 3 saatten fazla almam pek ekran süresini kullandığım telefonlarda hep böyle note 3 dahil güç tasarrufuda açık olur.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
6 ay oldu alalı zaten gps ve senk. sürekli kapalı tutarım parlaklıkta 70 80 arası kullanırım. 3 saatten fazla almam pek ekran süresini kullandığım telefonlarda hep böyle note 3 dahil güç tasarrufuda açık olur.
Ozaman gayet normal, bugün bende dışarda ekranı 80 seviyesine aldım bakalım ne olacak

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Ozaman gayet normal, bugün bende dışarda ekranı 80 seviyesine aldım bakalım ne olacak
1 defa tam 5 saat ekran süresi aldım G4 te böyle nadiren oluyor ama genelde 2-3 saat arası oluyor :D

turancen

turancen

Üye
Lg g3 16gb kullanıyorum bendede tam gün kullanımda 3 ve 3buçuk saat ekran süresi alıyorum. Artık alıştım yapacak bişey yok

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: serdar_gs
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
g3 stylus ta 6 saat 6,30 saat ekran süresi alıyordum. Android 5.0 ekran ışığı sonuna kadar kapalı, mobil veri açık.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
g3 stylus ta 6 saat 6,30 saat ekran süresi alıyordum. Android 5.0 ekran ışığı sonuna kadar kapalı, mobil veri açık.
6 saat ekran süresi alacağıma 3 saat alayım parlaklığı açayım benim tercihim :ehe

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yok Alırsam Birgün Sırf Şu 5 Amperlik Lenovoyu Alıcam Bi Tane Daha Vardı 4 Amperlik Olanı Bildiğin Taşınabilir Şarj Aleti Mübarek :D

turancen

turancen

Üye
Ben hergün oyun oynarım :D ps1 emülatörü yüklü cmr2,silent hill 1 TR, carmageddon2,starwars episode1 racer, nfs2 ve3, oyunlarını oynamadan duramam :D bunlara rağmen bana bir gün yetiyor, hele film yada dizi gibi bişey izlersem zaten o zaman çok uzun gidiyor şarjı, telefonda bir tek iş için odaklanırsak o yönde şarjı çok gider benim görüşüm bu :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Ben hergün oyun oynarım :D ps1 emülatörü yüklü cmr2,silent hill 1 TR, carmageddon2,starwars episode1 racer, nfs2 ve3, oyunlarını oynamadan duramam :D bunlara rağmen bana bir gün yetiyor, hele film yada dizi gibi bişey izlersem zaten o zaman çok uzun gidiyor şarjı, telefonda bir tek iş için odaklanırsak o yönde şarjı çok gider benim görüşüm bu :D
Cidden benim şarjda bi düşüş var napacam bilmiyorum su içer gibi içiyor bataryayı telefon :D Menüyü fazla açmamak için ana sayfaları artırığ widget ikon falan yaptım biraz bundan kaynaklımı ne dersin?

turancen

turancen

Üye
Cidden benim şarjda bi düşüş var napacam bilmiyorum su içer gibi içiyor bataryayı telefon :D Menüyü fazla açmamak için ana sayfaları artırığ widget ikon falan yaptım biraz bundan kaynaklımı ne dersin?
Ekrana fazla masaüstü koyma en fazla 2 yada 3 olsun. Bende widget 2 tane var. Biri hava durumu diğeri poweramp mp3 player var. Masaüstü sayım 3 tane. Ortadaki boş çünkü ekrandaki resim gözüksün diye diğer iki sayfa dolu. Sistem dosyalar oyunlar diye hep klasör içindedir oyun ve uygulamalarim. Asla son uygulama kısmını boşaltmam.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Ekrana fazla masaüstü koyma en fazla 2 yada 3 olsun. Bende widget 2 tane var. Biri hava durumu diğeri poweramp mp3 player var. Masaüstü sayım 3 tane. Ortadaki boş çünkü ekrandaki resim gözüksün diye diğer iki sayfa dolu. Sistem dosyalar oyunlar diye hep klasör içindedir oyun ve uygulamalarim. Asla son uygulama kısmını boşaltmam.
Bende son uygulamaları sürekli kapatırım :D aslına bakarsan bendede solda smart menü var sağda hava durumu ve üç beş uygulama sağda birde aylık takim widgeti var o kadar

turancen

turancen

Üye
Bende son uygulamaları sürekli kapatırım :D aslına bakarsan bendede solda smart menü var sağda hava durumu ve üç beş uygulama sağda birde aylık takim widgeti var o kadar
O kadar widgete ben bile dayanamam :) smart widgeti kaldırdım ben. En çok şarj yiyen uygulamadır. Son uygulamalar kısmını kapatırsan. Her açtığında sıfırdan açılacağı için hem şarja abanir hemde açılma süresi uzar. Mesela kapatmazsan faceyi kapatıp google chrome geçişin 2 saniye dir :) tabi geri düşmesiyle değil son uygulamalar kısmından geçmeyi dene :)

Üst Alt