Haber LG V10 akıllı telefon batarya performansı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
LG V10 akıllı telefon batarya performansı
Fena değil güzel sonuçlar bunlar :hmmm

LG’nin yeni üst seviye modeli V10’nun batarya performansı sonuçları haberimizde yer alıyor…

LG’nin yeni akıllı telefon modeli olarak V10, kısa bir süre önce resmi olarak duyurulmuştu. Duyurunun hemen arkasından ise firmanın kendi anavatanı Güney Kore’de satışa sunulan cihaz satış rakamları ile bekleneni verememişti. Cihaz ayrıca kısa bir süre önce de Amerika Birleşik Devletleri’nde yerini aldı.

Bu yeni akıllı telefonda yer alan Qualcomm Snapdragon 808 pazarın en hızlısı olmasa da ısınma sorunları içermiyor ve nispeten performansı da oldukça yeterli durumda. Diğer taraftan bataryası ise 3.000mAh gibi bu cihazın seviyesine göre düşük olarak geliyor.

Baktığımızda firmanın 2013’de sunduğu LG G2 modeli LG V10 gibi 5.7″ Quad HD ekran ile gelmese de 3.000mAh batarya ile gelmişti. Şimdi de gelişen teknoloji ve güç canavarı bileşenlerden sonra bile LG, yine 3.000mAh bataryaya yer vermiş.

Batarya performansı hakkında da ilk karşılaştırmalı test sonuçları geldi ve bu sonuçları da haberimizin sonunda görebilirsiniz.

LG V10 akıllı telefon 5.7″ 2560×1440 piksel ve 2.1″ 160×1440 piksel iki adet ekran ile geliyor. Cihazın sistem belleği 4GB olarak belirlenmiş ve ayrıca dahili veri kapasitesi de 64GB olarak yer almakta. Yonga seti olarak ise altı çekirdekli 64-bit mimaride işlemcili Qualcomm Snapdragon 808 kullanılmış.

Cihazın arka yüzünde 16MP kamera yer alıyor ve ön kamera da 5MP Dual kamera olarak geliyor. İşletim sistemi ise Android 5.1.1 Lollipop olmakta.

LG V10 akıllı telefon batarya performansı - MaxiCep

MaxipmaN

Üye
note2 yi koyamıyolar zorlarına gidiyor diyecektim birincide var
internette tarayıcı 8.48 oraya yazmamışlar
video oynatması 11.27 note2nin

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
İyiymiş günlük 4 ila 5 saat arasında bir ekran süresi var banko.

Bazı ülkelerde kutu içeriğine yedek batarya koyuyormuş Lg burda da böyle bir girişimde bulunursa pil zaten yeterli yoğun kullanımlarda da yedek çok kullanışlı olur.

Sarangni

Sarangni

Üye
Değerler iyi. Kaç saat ekran süresi alıyor acaba. Note 3 ile 6~7 saat alıyorum. Hadi çok zorlasam 5 saat. :D

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bu listeye hep en iyiler eklenmiyor hani karışık sanırım

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
En iyiler eklenmiyor çünkü artık tek avantajları kaldı o da pil performansları.

4 saat üzeri ekran süresi alabiliyorsam o cihaz iyidir pil konusunda daha fazlasında gözüm yok.2K ve 6" bir telefon icin çok iyi değerler.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
En iyiler eklenmiyor çünkü artık tek avantajları kaldı o da pil performansları.

4 saat üzeri ekran süresi alabiliyorsam o cihaz iyidir pil konusunda daha fazlasında gözüm yok.2K ve 6" bir telefon icin çok iyi değerler.
discovery de min parlaklık sadece whatsapp ve tarayıcı wifi ile 4-5 saat ekran alabiliyordum kendi romumda toplam 15 saat kullanımda
z3 de ise yarım parlaklık wifi sabah 8 gece 2 açık arada az oyun ile 6-7 saat ekran alıyorum :eller:

Sarangni

Sarangni

Üye
discovery de min parlaklık sadece whatsapp ve tarayıcı wifi ile 4-5 saat ekran alabiliyordum kendi romumda toplam 15 saat kullanımda
z3 de ise yarım parlaklık wifi sabah 8 gece 2 açık arada az oyun ile 6-7 saat ekran alıyorum :eller:

Ekran süresi değişkenlik gösteren bir durum. Benim 26 saatlik kullanım da aldığım ekran. Parlaklık otomatik. Cihaz Note 3 N9005. Bundan daha iyilerini aldığım zamanlar da olmuştu ama şu varki rahat rahat şarj sorunu olmadan kullanmak gibisi yok.

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Emre

Üye
Lumia 810 listede. :D

Üst Alt