LG G3 Açılmıyor Acil Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

onurerts03

onurerts03

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 Açılmıyor Acil Yardım
Arkadaşlar Merhaba , lg g3 32 gb telefonum var 5-6 aydır kullanıyorum, biraz yazılım işerine meraklı biri olduğumdan 2. aydan rom ve root atmaya heveslendim, cloudy 2.5 romu kurdum geçiniyoduk iyiydi güzeldi, sonra lg g3 için 6.0 güncellemesi geldi, polonyaya gelmiş ordan indirip zar zor kurmayı başarmıştım, çok stabildi yine root atmaya karar verdim. Rootuda sorunsuz bir şekilde attım, sonra yine yetinemeyip twrpyide kurmak istedim, autorec programıyla flashladı twrp yi işte mutlu mesut rashr programını açıp recoveryi başlat dedim, telefon bi kapandı... Açılmıyor beyler :( ne şarj oluyor ne recovery ekranı geliyor ne de download mod geliyor, bilgisayar bile okumuyor , sadece bataryayı çıkartıp sarja veya pc ye takınca ekran açılıyor ondada bataryayı takmam için ünlem işareti çıkıyor başka bişey yok, bilen anlayan varsa yardım etsin nolur kafayı yemek üzereyim yazılım konusunda ilk defa böyle zora düştüm :'(somuru:)):

turancen

turancen

Üye
Kardeşim şarja tak bekle şarj olsun biraz, sonra bataryayı çıkar, 10 dakika bekle, sonra bilgisayara usb takarken download moda almayı dene belki inşallah açılır

• Beğen
Tepkiler: onurerts03
onurerts03

onurerts03

Üye
    Konu Sahibi
Şarj olsa keşke olmuyor ki, Yinede takayım deniyim cumaya da gitmem lazım dün gece ne güzel 6.0 'ın stabilliğine sevinirken bugün telefonum pert oldu , Neyse teşekkür ederim yinede taktik taktiktir deniyim

selenay7

Üye
aynı sorun bire bir bende de oldu telefon hiç tepki vermiyor pili çıkarıp direk pilsiz şarja bağlayınca sarı soru işareti çıkıyor telefon katiyen açılmıyor tuş komb.işe yaramıyor lütfen yardım

bilal72

bilal72

Üye
hocam ben aynı şeyleri yaptım ve telefonum aynen sizinki gibi oldu
bi çözüm bulursanız bende beklemedeyim
hocam ben aynı şeyleri yaptım ve telefonum aynen sizinki gibi oldu
bi çözüm bulursanız bende beklemedeyim
arkadaşlar ne yaptınız?

PesimisT-35

PesimisT-35

Üye
JTAG Yaptırabilirsiniz,İçini açma şansınız varsa anakartta belirli noktaları kısa devre ederek Qualcomm hs usb Qdloader modunda açabilirsiniz lâkin burdan sonrasınıda yapmak çok zor ve yapan az kişi var.

bilal72

bilal72

Üye
telefoncular yapar mı?
yaparsa fazla para alırlar mı?

selenay7

Üye
hiç uğraşmayın garantili ise telefon şengüllere götürün anakart değişiyor telefon öyle açılıyor jtag yaptırdığınız an telefon garanti dışı kalıyor adi işçiliklerle dünya kadar para alıyorlar

bilal72

bilal72

Üye
benim malesef garantili değil

cihan_cam

Üye
arkadaslar hard format deneyin bende geri yüklendi şimdi android m yukledim bunu deneyin

reaurora

reaurora

Üye
bataryayi cikarip download moduna sokmayı dene :)

bilal72

bilal72

Üye
benim telefon hiçbir şekilde açılmıyor download cwm falan hiç girmiyor.
2 telefoncuya getirdim ama sonuç olumsuz...
çare bulan varsa lütfen yazsın..

Trojan89

Trojan89

Üye
Geçmiş olsun arkadaşlar, telefonun emmc chip i sıfırlanmış. Ana kart yeniden Flashlamak gerek. Çözümü var
Telefonu böyle koma da olan bütün arkadaşlara yardımcı olabilirim.

bilal72

bilal72

Üye
Kaça patlar sana nasıl ulaşabiliriz?

Üst Alt