Lg Rehber Yedekleme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

velican81

Üye
    Konu Sahibi
Lg Rehber Yedekleme Sorunu
Merhaba arkadaşlar. LG gm 735 telefonu 2009'da almıştım. Çok memnun olmasamda işimi görüyor. Telefonumdaki rehberi, bilgisayarıma alıp excel ortamında bilgi ekleyip çıkarmasını nasıl yapabilirim acaba?

Ayrıca daha önce rehberi yedeklemiş ve excel'de açmıştım ama unuttum nasıl olduğunu. Kablo ve bulutut ile denedim ama olmadı. Normalda bağlantı var cihazın içindeki dosyaları görüyorum, değiştiriyorum.
Telefonun kendi yedekleme programı ile yedek alıyorum ama excel'de bir türlü açamıyorum.
Bilgisi olan varsa, yardımcı olursa sevinirim.
Saygılarımı sunarım.

enver_techno

enver_techno

Üye
Ben rehberdeyken numarayı SD karta aktar gibi bir seçenek kullanarak SD'ye kayıt edip bilgisayarda hotmail kişiler üzerinden açıyordum, ama benim cihaz P970, sende durum belki farklı olabilir.
Cihazının senkronize gibi bir özelliği varsa; Google senkronizasyonu aç ve senkronize edilecek listeyi belirle. Daha sonra farklı bir cihaz aldığında aynı işlemi yap, rehberin notların felan olduğu gibi geri gelsin. Ben öyle yaptım. Fakat ilk cihazda hangi gmail'i kullandıysan ikinci cihazda da aynı hesapla oturum açman gerek ;)