Lg p920 hangi romu önerirsiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serhenkk

Serhenkk

Üye
    Konu Sahibi
Lg p920 hangi romu önerirsiniz?
Kolay gelsin arkadaşlar.Optimus 3d telefon için şuanda stabil olan ve en iyi performansı veren rom hangisidir?Hangi romu kurmamı önerirsiniz?

Ocean258

Ocean258

Üye
Kullanıcıları daha iyi bilir ama CM denedin mi ?

waycell

waycell

Üye
en iyisi orjinal 21e dir digerlerini es gec derim

miyelin

Üye
waycell

waycell

Üye
lg phone firmware sitesine git kendi telefonunun europe versiyonunun en son surumu olan 21e yi indir kdz uzantili iniyor zaten yuklemesini muhtemelen biliyorsundur zaten nettwde bulursun

• Beğen
Tepkiler: miyelin

miyelin

Üye
lg phone firmware sitesine git kendi telefonunun europe versiyonunun en son surumu olan 21e yi indir kdz uzantili iniyor zaten yuklemesini muhtemelen biliyorsundur zaten nettwde bulursun

ama dili ingilizce olmuyor mu ozaman?:hmmm

waycell

waycell

Üye
hayir olmaz rom yuklerken dil secimini yapiyorsun zaten multilang. romlardir bunlar

• Beğen
Tepkiler: miyelin

miyelin

Üye
hayir olmaz rom yuklerken dil secimini yapiyorsun zaten multilang. romlardir bunlar
şebeke problemi flan olmaz değil mi, eğer olmaz derseniz v21e i europa open yazan kısımdan indirdim yükleyeceğim.

waycell

waycell

Üye
Bende hic olmadi sende olursa bilemem.sorumluluk senindir.olsada cozumu vardir nette.baseband yuklersin

- - - Eklendi - - -

Bende hic olmadi sende olursa bilemem.sorumluluk senindir.olsada cozumu vardir nette.baseband yuklersin

waycell

waycell

Üye
hayir ben win 7 de kurdum sikintisiz

dragon3781

Üye
sizde linki varmı LG Europa dowloand kısmının ?

technoshark

technoshark

Üye
Benim imzamdaki linki kullanabilirsiniz güncel orjinal romlar orda ;)

nefer1280

Üye
Kardes bu v21e yi indirdikten sonra nasil kurucaz bu yardimci olursaniz bide telemi indircez bilgisayarami ?

Ocean258

Ocean258

Üye
Benim önerim orjinal romundan şaşma

technoshark

technoshark

Üye
avrupa orjinal romunu kullanabilirsin işte, kurmaktan yana bir sorun yok.. Yardımcı olabiliriz sen oraya kadar gel hele :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt