"LG P350 radyo yükleme,(Lg P350'de radyo var)"

Sponsorlu Bağlantılar

umutinsani

umutinsani

Üye
    Konu Sahibi
"LG P350 radyo yükleme,(Lg P350'de radyo var)"
Bu telefonda "radyo özelliği" donanımsal olarak; yani çip(entegre) şeklinde mevcut; ancak yazılımsal olarak yüklenmemiş. Acaba bu telefona nasıl radyo yükleneceğini resimli olarak ve yapılması gerekenleri eksiksiz şekilde anlatcak olan arkadaş var mı? Teşekkürler.

Not: 2 sayfaya bakarak radyonuzu yükleyebilirsiniz.

raso53

Üye
yaw kardeş bende lg p350 kullanıyorum bimden aldım çok güzelde telefon ama reklamlarda filan radyosu var diyolar ben bulamadım eğer dediğin gibiyse benimde acayip ihtiyacım var

ZBoNuR

ZBoNuR

Üye
başlıga bakıp heyecanlandım bende

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Tuneİn diye bir program var radyo fakat internet lazim

sedat_69

sedat_69

Üye
Gerçek radyo internetsiz lazım

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Ne yazikki yok

umutinsani

umutinsani

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kesinlikle içinde radyo var; ancak TRT bandrolü olmadığı için yazılımsal olarak kapatmışlar. Araştırdım rom yükselterek yapılıyor. Mevcut rom v10b yüklenecek rom ise v10c. Teknik servisler rom atıyor. Fiyatı ise 50 tl. Bu telefonu kullananların sayısı arttı son zamanlarda. Bu yüzden paylaşımcı arkadaşlardan amatörlerin bile anlayacabileceği şekilde bu işlemin nasıl yapılacağını anlatmasını istiyorum. İlla ki bu sitede bunu yapabilecek insanlar mevcut ve bunu da bizle paylaşırsa(eksiksiz) çok insanı sevindirecek. Yüklenecek rom orijinal diye biliyorum, yurtdışında radyolu olarak satılıyor bu telefon çünkü; işte o rom yüklecenek ve türkçe dilini içeriyor bu rom.

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Ugrasmak gerekir...bi radyo icin :D

Ocean258

Ocean258

Üye
Yok hocam o aradıgın.. Ben kullanırken yoktu en azından suan warmı bılmıyorum ama sanmıyorum olacağını..

technoshark

technoshark

Üye
Üstadım APK dosyası işine yarar ise atayım, lakin senin bahsettiğin rom yükleme falan Optimus Black için, Optimus Me için Rom varmı bilmiyorum Ki yardımcı olayım :S

y n s c n

y n s c n

Üye
Ücretsiz apk radyo dosyasını indirip kurun işlem tamam.

technoshark

technoshark

Üye
Bende o şekilde düşündümde . kasma gibi sorun yaşatırmı diye merak ettim ki arkadaşlar ister ise paylaşabilirim dieyceğimde optimus black konu başlığı altında mevcut.

umutinsani

umutinsani

Üye
    Konu Sahibi
V10C_00 versiyon romun içinde radyo mevcutmuş. Şu an içindeki romsa V10B_00 versiyon. İnternet radyosundan bahsetmiyorum.

Masha

Masha

Üye
Android Markette Uygulama olarak yokmuydu Optimus Me için ?
İşletim sistemi Android 2.2 Froyo olduğu için indirilebiliyor diye biliyorum!

umutinsani

umutinsani

Üye
    Konu Sahibi
Sorun internet radyosu olsa dediğinde haklısın da... Bu rom yükleme ile ilgili bir şey; yani cihanızın içinde radyo entegresi(donanımı) var. Yazılım atmak gerekiyor. Doğrudur; 2.2 Froyo.

• Beğen
Tepkiler: Masha
Masha

Masha

Üye
Sorun internet radyosu olsa dediğinde haklısın da... Bu rom yükleme ile ilgili bir şey; yani cihanızın içinde radyo entegresi(donanımı) var. Yazılım atmak gerekiyor. Doğrudur; 2.2 Froyo.
Radyo pek önemli olmasa gerek :) Optimus Me'de değil bu radyo smartphone lar için problem. Her telefonda yok. Sözü geçen İphone'da bile yok. İsteyen uygulama olarak indirir. :)

technoshark

technoshark

Üye
Ben farklı birşey dedim sana (: uygulama atayım sana sende yukle telefonuna, rom hakkında birşey bilmediğim için birşey diyemiyorum

• Beğen
Tepkiler: Masha
Masha

Masha

Üye
Ben farklı birşey dedim sana (: uygulama atayım sana sende yukle telefonuna, rom hakkında birşey bilmediğim için birşey diyemiyorum
Lg Optimus serisinin hiçbirinde radyo yok sanırsam. Kullandığım Optimus Black'te de yok. Optimus Me'ye uygulama olarak indirmek en mantıklısı .haklısın

technoshark

technoshark

Üye
Bende aynı şeyi diyorum arkadaşa (: Optimus black konusunda radyo apk var indirsin test etsin. denemekte fayda var. madem ki donanımsal olarak var (: yazılımıda bizden olsun :))

umutinsani

umutinsani

Üye
    Konu Sahibi
APK eksik demek... Bu APK hafıza kartına atılınca ve onu kurunca FM radyo gelecek, doğru mu anladım? Ben bu sitede birkaç link buldum; ancak bunlar kaldırılmış. Mümkünse link atabilir misin?

----------Eklendi @ 22:40:14 ---------- Yazıldı @ 22:31:14 ----------

Arkadaşlar radyoyu sonunda yükledim. İşta adres:
1-İndirin.
2-bluetooth ile telefonunuza atın ve kurun.
3-Radyonuz hayırlı olsun.
Yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: tarisal1991, sedat_69 ve technoshark

Üst Alt