LG Optimus Me P350 Root İşlem sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus Me P350 Root İşlem sorunu
Hic biriniz yardimsever degilsiniz.Bu actigim 4. Konu. Telefonum rootluydu fabrika ayarlarina donup rootu sildim simdi hangi programi kullansam root a tikliyorun oyle bekliyor... Lutfen yardim

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş eski rootdan kalıntılar olabilir onun yüzündende bu sorun oluşabilir
çözüm dersen aklıma şu anda gelen tek çözüm temiz hatasız mümkünse orjinal bi rom bulup tekrar rom atmak

[alikan]

[alikan]

Üye
Dostum derdine çare arıyorsan yanlış forumdasın. Maxicep'in herşeyi çok iyi fakat Android bölümü yetersiz, aktiflik çok az o sebeple link vermek yasaktır belki vermiyorum isim vermekte yasakmı bilmiyorum umarım değildir.

ibrother

ibrother

Üye
[alikan];4402239' Alıntı:
Dostum derdine çare arıyorsan yanlış forumdasın. Maxicep'in herşeyi çok iyi fakat Android bölümü yetersiz, aktiflik çok az o sebeple link vermek yasaktır belki vermiyorum isim vermekte yasakmı bilmiyorum umarım değildir. ,,,,, bakmanı tavsiye ederim.

aynen bende farklı forumlara yöneldim maxi android konusunda yetersiz. linklerin çoğu ölü.

mancukya

Üye

Burdan bak forum yetersiz falanda degil sadece aptalca sorular yüzüne geli ilgilenmek istegi gelmiyor. yok android teli symbiana nasil cevirim yok ios oyunlarini androidde nasil oynarim vs vs yada 1000 kere ayni sorular

• Beğen
Tepkiler: restless16
GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
konu açmadan önce önceki konular geliyo mancukya ile aynı fikirdeyim biraz arama çubuğunu kullansanız yetersiz falan demezsiniz insanlar aynı sorulara cevap vermekten bıktı

----------Eklendi @ 11:32:21 ---------- Yazıldı @ 11:31:00 ----------

[alikan];4402239' Alıntı:

başka site vermek yerine sorunu çözsen hep böyle yapıyosun

----------Eklendi @ 11:32:51 ---------- Yazıldı @ 11:32:21 ----------

bu arada arkadaşım telefonunun yedeğini al fabrika ayarı yap sonra bidaha dene

KayraBey

KayraBey

Üye
Ben aradığımı buluyorum burda.Ayrıca konuyu açan arkadaşı kınıyorum.Yardım alınca oh ne alâ cevap gelmeyin ver sitemi ver sitemi.Hiç yakışık almadı hiç.

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Ben aradığımı buluyorum burda.Ayrıca konuyu açan arkadaşı kınıyorum.Yardım alınca oh ne alâ cevap gelmeyin ver sitemi ver sitemi.Hiç yakışık almadı hiç.

buradaki şahışlar yüzünden ceza yedim şimdi hakkımı arıyorum :(

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi

Ben tam 3 aydır yardim bekliyorum. Elimden geldigi kadari ilede yardim etmeye calisiyorum. Yargısız infaz yapmaya hakkin yok

RizeOnline

Üye
Arkadaşım insanlar her zaman giremiyor bu foruma herkesin kendine göre işi gücü var elimin altında sürekli internet olmasına rağmen önceliklerim doğal olarak işimle alakalı olanlardır ve herkesinde kendine göre işi vardır yani. Bu yüzden gerçekten burada arkadaşlar elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorlar. Zaten bilen biri varsa sana yardımcı olacaktır yani.Kullandığın telefon profilindeki telefon ise açıkçası o telefonu kaç kişi kullanıyor önce onu hesap etmelisin. Biliyorsun ki en çok androidli telefon samsung kullanılıyor doğal olarak da herkes sorununa çözüm getiremez. Ama enaa diye arkadaş sorununu özetlemiş eski rootlu romun kalıntıları olabilir bu yüzden temiz bir rom bulup yeniden cihazını flashlamalısın. Şimdi yazdığım sözü üzerine alınma arkadaşım ama nedense herkes yardım isterken neler yaptığını neler denediğini belirtmiyor. Öncelikle bu noktaya dikkat edelim bir sorunla karşılaşınca doğal olarak ilk kendimiz çözmeye çalışırız işte bu noktada çözemediğimiz zaman da bu konuda daha önce sorununu çözmüş arkadaşlardan yardım isteriz. Bu yüzden yapıp denediğimiz şeyleri yazalım ki bilen arkadaşlarda denemediğimiz şeyleri burda söylesinler bize.

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
konu kilitlenmeli çünkü daha da kötü tartışmalar çıkabilir

mancukya

Üye
Konu kitlenmesi sonucu degistirmez bunu hemen hemen her forumda yapanlar var bir kere bazi basliklar tam komedi gibi.
Burasi Forum chat merkezi yada parali müsteri bekliyen dükkan degil adam isi olmaz girerse bakar bilgisi varsa cevap verir.
Arkadasin konusuna gelince 2 tane Root programi var 2 side unroot yapiyor ya neticede root olayinda Superusers degilmi önemli olan oradan anliyacaklar kaldirirsin root oldugunu anlamazlar bile konuda gereksiz zaten.

erkan535353

Üye
odinle room u tekrar yükle düzelir

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım insanlar her zaman giremiyor bu foruma herkesin kendine göre işi gücü var elimin altında sürekli internet olmasına rağmen önceliklerim doğal olarak işimle alakalı olanlardır ve herkesinde kendine göre işi vardır yani. Bu yüzden gerçekten burada arkadaşlar elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorlar. Zaten bilen biri varsa sana yardımcı olacaktır yani.Kullandığın telefon profilindeki telefon ise açıkçası o telefonu kaç kişi kullanıyor önce onu hesap etmelisin. Biliyorsun ki en çok androidli telefon samsung kullanılıyor doğal olarak da herkes sorununa çözüm getiremez. Ama enaa diye arkadaş sorununu özetlemiş eski rootlu romun kalıntıları olabilir bu yüzden temiz bir rom bulup yeniden cihazını flashlamalısın. Şimdi yazdığım sözü üzerine alınma arkadaşım ama nedense herkes yardım isterken neler yaptığını neler denediğini belirtmiyor. Öncelikle bu noktaya dikkat edelim bir sorunla karşılaşınca doğal olarak ilk kendimiz çözmeye çalışırız işte bu noktada çözemediğimiz zaman da bu konuda daha önce sorununu çözmüş arkadaşlardan yardım isteriz. Bu yüzden yapıp denediğimiz şeyleri yazalım ki bilen arkadaşlarda denemediğimiz şeyleri burda söylesinler bize.

Evet. Tabi ya ben hic denemedim. Nerde beles oraya yerles... kapatın konuyuda.... yardim amaci ile mesaj yazan arkadaslara tesekkur ederim. Artik forumu kirletmeyim. Sizden 4aydir yardim bekledigim icin suclu benim

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Evet. Tabi ya ben hic denemedim. Nerde beles oraya yerles... kapatın konuyuda.... yardim amaci ile mesaj yazan arkadaslara tesekkur ederim. Artik forumu kirletmeyim. Sizden 4aydir yardim bekledigim icin suclu benim

arama çubuğunu kullanabilrsin yardım için

mancukya

Üye
Bu konuda 3cü mesaj senin icin anlattiklarindan zaten bir halt anlasilmiyor.
Ve halada inatla tavrini devam ettiriyorsun anladigim kadariyla Rootlu teli fabrika ayarlarina aldin ve tekrar rootlamak istiyorsun
iyide root olayi anlatilirken usb debug acman gerektigini hic düsündünmü ? Yada bazi tellerde telin sadece sarj baglantisi ile baglanmasi gerektigini senin sorunun anlattigin sekilde sadece bunlarla alakali baska sebebide olamaz.
Tele adb komutu gönderiliyor ama almiyor.

restless16

restless16

Üye
konuya başlık koyarken daha fazla düşünmek lazım:hmmm , aynı olay başkasının başına geldiğinde aramada ulaşılamayabilir,inş sorununu çözersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt