Lg optimus l7 jellybean türkiye çikti !!!

Sponsorlu Bağlantılar

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
Lg optimus l7 jellybean türkiye çikti !!!
Sonunda güncellemennin türkiye versiyonu cikti arkadaslar bilginize telefonda gözükmüyor pc den güncelleme kontrolünüzü yapin ve yükleyin şu an ben yüklüyorum ve performansini cok merak ediyorum hepimize hayirli olsun :d

bnerdem

bnerdem

Üye
hayırlı olsun :) performans ve pil ömründen çok memnun kalacaksınız emin olun :)

enver_techno

enver_techno

Üye
Darısı bizim başımıza :D

• Beğen
Tepkiler: technoshark
irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaslar yukledim ve kullaniyorum suan bi sıkıntı yok :)

evren01

evren01

Üye
nasıl yapacaz bu güncellemeyi beyler ve lg p705 güncellemesi dimi bu

Gggg1994

Üye
Hadi hayırlı olsun gözünüz aydın :)

aliaslan75

Üye
Evet kardes l7 p705 guncellemesi lg nin pc suit programini indir ve yukle

- - - Eklendi - - -

Tesekkurler darisi diget cihazlarin basina lg ye helal olsun :)

hocam 2 saattir uğraşıyorum pc süiti de indirdim güncelleme yok neyapabilirim yardım.

- - - Eklendi - - -

hocam 2 saattir uğraşıyorum pc süiti de indirdim güncelleme yok neyapabilirim yardım.

yardım edecek kimse yokmu olmuyor hem lg support tools hemde pc süite.

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

yardım edecek kimse yokmu olmuyor hem lg support tools hemde pc süite.

Olmamasi mümkün değil türkiye'de heryerde su guncelleme mevcut usb kablonuzun dogru calistigindan ve internet baglantinizin dogru calistigindan emin olun hala olmazsa servisle irtibata gecin

aliaslan75

Üye
Olmamasi mümkün değil türkiye'de heryerde su guncelleme mevcut usb kablonuzun dogru calistigindan ve internet baglantinizin dogru calistigindan emin olun hala olmazsa servisle irtibata gecin
tamam hocam sagolun yaptım, masaüstü bilgisayarımdan olmadı tabletimden yaptım(win 8) oldu ama eskisinden daha çok yavaşladı nedeni nedir veya bi çaresi varmıdır, yorumlarınız için şimdiden sagolun.

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
tamam hocam sagolun yaptım, masaüstü bilgisayarımdan olmadı tabletimden yaptım(win 8) oldu ama eskisinden daha çok yavaşladı nedeni nedir veya bi çaresi varmıdır, yorumlarınız için şimdiden sagolun.

Evet sanirim lg l7 yi l5 kadar stabil yapamamamis bendedd kasmalar var hiz konusunda ayni ozellik konusunda gelistirilmis umarim bi guncelleme duzeltilir ama simdilik fabrika ayarlarina geri yuklemenizi tavsiye ederim

aliaslan75

Üye
Evet sanirim lg l7 yi l5 kadar stabil yapamamamis bendedd kasmalar var hiz konusunda ayni ozellik konusunda gelistirilmis umarim bi guncelleme duzeltilir ama simdilik fabrika ayarlarina geri yuklemenizi tavsiye ederim

evet birnebze olsun hızlandı ama bütün programlar gitti ama böyle basit olmaması lazım inş yeni bir güncelleme ile çözülür sagolun.

emir_atasoy34

Üye
Arkadaşlar benim şöyle bi problemim var telefonu usb ile bilgisayara bağladıktan sonra pc suite açıyorum son güncellemeyi sorguladığımda en son sürüm kuruldu 'v10e' şeklinde bi yazı geliyo yardımcı olursanız sevinirim telefon modelim lg optimus l7

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benim şöyle bi problemim var telefonu usb ile bilgisayara bağladıktan sonra pc suite açıyorum son güncellemeyi sorguladığımda en son sürüm kuruldu 'v10e' şeklinde bi yazı geliyo yardımcı olursanız sevinirim telefon modelim lg optimus l7

Dediğiniz şey imkansız mutlaka telefonynuzda veya pc nizde sorun vardır tavsiyem servisle irtibata gecmenizdir onlar kolay bi şekilde hallederler ama lg l7 jellybean stabil değil kasmalar cok fazla bence dert etmeyin

emir_atasoy34

Üye
Dediğiniz şey imkansız mutlaka telefonynuzda veya pc nizde sorun vardır tavsiyem servisle irtibata gecmenizdir onlar kolay bi şekilde hallederler ama lg l7 jellybean stabil değil kasmalar cok fazla bence dert etmeyin[/QUOTE

teşekkür ederim telefonu yeni aldım ilk defa android kullanıyorum o yüzden güncellemeyi yapıp gerekli programları öyle yüklemek istiyorum ve güncelleme tüm lg l7 lere aynı anda mı veriliyor onunla alakalı bi durum olabilir mi ?

technoshark

technoshark

Üye
Evet arkadaşlar hayırlı olsun, L5 içinde güncelleme geldi sanırım, epey şanslısınız.. Bize de yakında gelir diye tahmin ve ümit ediyorum :)

• Beğen
Tepkiler: enver_techno
enver_techno

enver_techno

Üye

muellif

Üye
Aynen Black için beklemedeyiz :) Lg hızlı girdi bu güncelleme işine fazla geç kalmayacak bizim güncelleme diye umuyorum

• Beğen
Tepkiler: technoshark

Üst Alt