Satılık / Takas LG Türkiye Garantili LG G3 / satıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
LG Türkiye Garantili LG G3 / satıldı
Merhabalar sevgili dostlarım;Yine yeniden şahsıma ait bir ürün ile sizlerleyim.
Maksadımız evvela ürünümüzü takdim,devamında ise karşılıklı layığıyla iletişim.

Bu minvalde şimdiden birbirimize göstereceğimiz anlayış ve hassasiyetten ötürü çok teşekkür ediyorum.

Ürün 01.03.2015 tarihi itibariyle Turkcell'den satın alınmış olup,LG Türkiye (Distributor) garantisi ile piyasaya sürülen 32gb rom ve 3gb hafızaya sahip 411K serisi LG G3'tür.

Ürün gerek kozmetik,gerek yazılımsal ve gerekse donanımsal(Kasa çatlağı,Ekran sararması gibi) anlamda kusursuz olmakla birlikte,teknik servis ile muhattablığı bulunmamaktadır.

Ürün için belirlediğim fiyat 1.300tl olmakla birlikte,satın almaya dair tekliflerinizi PM aracılığıyla sunabilirsiniz.

Ürünün fiyatına dair spekülatif diyaloglara (''Paralel ithalatta şu kadar'' ''Promosyon ve indirim çekleriyle bu kadar'' gibi) girmemeyi uygun görüyorum.

Nihayetinde belirtmeliyim ki;''Paralel İthalat'' etiketi ile uygun fiyata satın aldığınız ürünleriniz,konu ilgili servis ve servis elemanları ile muhattab olma noktasına geldiğinde ''ucuz etin yahnisi bu kadar olur'' kanısının oluşmasına ve büyük bir merakla edindiğiniz ürünlerinizi stresli bir süreç eşliğinde hatta ''ilallah'' nidalarıyla kullanmak zorunda kalacağınız gerçeğine işaret etmektedir.

Tam aksine ise;Distributor firma garantili bir cihaz satın aldığınızda;Gerek marka,gerekse diyalog halinde olacağınız merci anlamında da ''+'' seviyedesinizdir.Hele ki ne istediğini bilen ve farkında bir tüketici iseniz,doğru kararı başkası size parmakla göstermeden yapabileceksinizdir.Ürününüzü kişisel kullanımınız sırasında yaşayacağınız olumlu/olumsuz durumlar,diğer insanlarla alışverişleriniz esnasında ''+ ve -'' olarak karşı tarafada yansır.

Dolayısıyla ya rezil olursunuz yada vezir.

Tüm bunları size anlatma nedenim ürünümü süsleyip püslemek,sizlerin gözünde şirin gözükmek asla değil.Neticede doğru bilgiye ve bilgilendirmeye hepimizin ihtiyacı var.

Hepimizin içinin rahat etmesi,birbirimize güvenebilmemiz dileğiyle.Hepimiz için hayırlısı olsun.

Sevgiler.......
Cihaz görselleri;

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mehsevim

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
İlan kurallarını okumadanmı mesaj yazıyorsunuz arkadaşlar, fiyat bu kadar olmalı şöyle olmalı şurada bu kadar, hayırlı satışlar, çok söylüyorsun gibi mesajlar yasaktır! Alıcı ve satıcı arasında makul bir anlaşma özel mesaj yoluyla olur mutlaka bırakın alıcı ve satıcı arasında geçsin bu diyaloğ.
Aşırıya kaçan bir fiyat, hile ve hileli yanıltıcı ticaret söz konusu değilse konuya yazmayın, yazıyorsanız da şikayet edin.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, saylhamiosun, 0MG90 ve 1 kişi daha

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
Alakanız ve açıklamanız için teşekkür ederim sevgili Reşwan.

mucahit025

Üye
Hangi şehirdesiniz

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
Şuan iş nedeniyle Tekirdağdayım.Aslen İstanbuldayım arkadaşım.

mucahit025

Üye
Anladım teşekkür ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...