LG Optimus L5 Jelly Bean Güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
telefon sıfırlanmıyor iciniz rahat olsun :)

samettmz

Üye
tamamdır yüklü uygulamalarım kalsın yeterli benim için malum birkaçına para verdik ücretsiz apk bulamadım :)

folfol322

folfol322

Üye
Kötü haber veren ben olmak istemiyorum ama ben bi sıkıntı yaşadım :P

Jelly Bean yükseltmesini yaptım ve telefonum ilk gün gayet iyiydi. Şimdi kamera ilk kullanımın ardından 2. kullanımda telefonu resetlemeden çalışmıyor. Daha çok şarj yiyor ve Ram'i daha çok kullanıyor. (-_-) eski sürüme de geçemiyorum sorunlar var :\

samettmz

Üye
kdz listesi indirmiyor linke tiklayinca forbiden uyarısı verdi açılmıyor

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
Kötü haber veren ben olmak istemiyorum ama ben bi sıkıntı yaşadım :P

Jelly Bean yükseltmesini yaptım ve telefonum ilk gün gayet iyiydi. Şimdi kamera ilk kullanımın ardından 2. kullanımda telefonu resetlemeden çalışmıyor. Daha çok şarj yiyor ve Ram'i daha çok kullanıyor. (-_-) eski sürüme de geçemiyorum sorunlar var :\

hard reset atıp deneyin. ayni zamanda e610 driveri yukleyin bilgisayariniza.

samettmz

Üye
dns değiştiremiyorum okulun wifi den girdiğim için yandex diskinde olan filan varsa iyi olurdu :)) lg türkiye için güncelleme tarihi vermedi galiba

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarin yanimda olsaydi skydrivedan paylasirdim ama pazartesiyi beklemen gerek bunun icin :)

folfol322

folfol322

Üye
hard reset atıp deneyin. ayni zamanda e610 driveri yukleyin bilgisayariniza.

Denemedim değil ama Jelly Bean ile bi sürü şey değişti. (-_-

Yani mesela kurtarma modu için "Ses Aç/Kapa + Power" tuşları basılı olması gerekirken artık bu tuşlar sadece "Yeniden Başlat" işlemi için çalışıyor. Çok moralim bozuldu düzeltemedim sabahtan beri (-_-

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
xda da kurtarma moduna gecmek icin boyle denilmis: "usbyi takip power tusuna basili tutun. on isiklar yandiginda ses kisma ve acma tuslarina basin." denilmis. bilgisayarim yanimda olmadigi icin deneyemedim. deneyen olupta yazarsaniz sevinirim.

samettmz

Üye
bilgisayarin yanimda olsaydi skydrivedan paylasirdim ama pazartesiyi beklemen gerek bunun icin :)
peki teşekkürler pazartesi alırım artık bende güncellemeyi sizden :) yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

dns değişik yine gelmiyor site.reklamı geç diyorum hep aynı yazı: forbiden

alperwan

Üye
Jelly bean de download moda almak icin elinizi volume - tusuna basili tutarken usb kablosunu takiyorsunuz , ondeki isiklar yandigi anda elinizi volume - tusundan cekip hemen tekrar basin. Ben boyle yapiyorum oluyor.

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
kdz icin bir kac gun beklemeniz gerekecek. kendim upload edecegim. ama en erken pazartesi gunu.

enver_techno

enver_techno

Üye
L5'in Jellybean versiyonunun adı ne ?

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
v20b versiyonu 4.1.2

folfol322

folfol322

Üye
Emin değilim ama ilk güncellemeyi yanlış mı yaptım bilmiyorum :D İlk yaptığımda Param= xx için Msg DLL Not Found diye diye yapmıştı güncellemeyi. 2. defa denediğimde ise hiç sorun çıkarmadan v20B yi yükledi.

Ama şimdi tekrar v10F ye geçemiyorum. Sürücüler var, değiştire değiştire deniyorum ama %4 olduktan sonra ilerlemiyor ve telefonun bilgisayar ile bağlantısı kopuyor.

Neyse, şu an ki Jelly Bean güncellemesinden memnunum sanırım :D hiç bir sıkıntı yok gibi, kamera da sorun çıkarmadan çok güzel çalışıyor. Birçok yeni özellik var. Tek sıkıntı batarya olsa gerek. Telefonum henüz yeni olduğu için bataryanın yazılımdan dolayı çabuk tükendiğini düşünüyorum.

Kurtarma modu olayı için de, benim herhangi birşey yapmama gerek kalmıyor. LG'nin sitesinde driverların altında bir dosya var. Support Tool. Onu indirip çalıştırın, driverları otomatik indirecek zaten. Ardından "Müşteri Desteği"nden kurtarma modunu seçtiğinizde telefon açıkken siz hiç birşey yapmadan otomatik kurtarma moduna geçiyor ve ayrıca hangi ülkedeyseniz (benim indirdiğim TR içindi) o ülkenin senin telefonunun İMEİ sine göre verdiği yazılım sürümü KDZ'sini indirip telefonunu Kurtarma Modu'nda açarak yüklemesini yapıyor. Yapamazsa restart diyor. Tekrar tekrar deneyebiliyorsun. Ama bende %4'te kalıyor. KDZ Updater da aynı şekilde yükleme yapamıyor.. Sorunu çözemedim :P

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
sanirim v10f ye gerek yok artik :) bataryayla ilgili guncelleme de kesin gelir. zaten 1 hafta icinde v20b guncellemesi gelmisti.

folfol322

folfol322

Üye
Ama v20B avrupa sürümü yok mu ki :D bi de TR için 4 sürüm gösteriliyodu sanki v10 vs.. ler arasında :D bunlar arasında bi fark yok mu ki? yani yine gelecek olan yazılım da bu türler gibi farklılıklar içermez mi? :P

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
var ama pek belli olmayan farklar. mesela v10f sadece office programini guncelledi :)

Üst Alt