lg optimus l 5 ile ilgili

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lala_pasa

lala_pasa

Üye
ben alalı henüz 3 gün oldu ama şimdiden kendini sevdirecek bir telefona benzi
Yor tabi 1 hafta sonra kendini
Kırdırmazsa:)

• Beğen
Tepkiler: technoshark

bnerdem

bnerdem

Üye
tercih meselesi bilmiyorum ama ya telefondan neden dizi izleyesin ki bilmem yani :S hani bilgisayar varken tabi tercih meselesi bu da :S

- - - Eklendi - - -

arka ışık yok ya da ben mi bilmiyorum :D :D :D

evet maalesef soruyu yanlış anlamışım ben :)

.

Bunu kullandın mı? Bir işe yaramıyor mu.. Ama root olması lazım :D
evet bununla daha iyi oluyor. dokunsal tuş ışıkları yanıyor.

technoshark

technoshark

Üye
ben alalı henüz 3 gün oldu ama şimdiden kendini sevdirecek bir telefona benzi
Yor tabi 1 hafta sonra kendini
Kırdırmazsa:)

Hayda ne diye kıracaksın bea :) madem sevdirdi kendisini :) kırma yazık o verdiğin paraya ;)

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar at dokunsal tuşları mesaj bildrimi olarak kullanmak illa root mu gerektryo ? L7 için root ve un root yapma imkani varmı !

bnerdem

bnerdem

Üye
evet root gerekiyor.ama unroot yapabiliyorsun daha sonra istediğinde.

sahinci0053

Üye
ben 3 aydır kullanıyorum telefonu çok kötülüyorlar 500 tl ye aldım android 4.0.3 kamerayı kötülüyorlar ama çektigim resimleri koyabilirim kamerayı ayarladımı harika çekiyor (dısarda çekerken beyaz dengesini güneşli veya bulutluya ayarlayın) suan yukleyipte oynatamadıgı hiç bişey yok ben çok memnunum telefondan tek eksiği 800mhz olması ama 500 tl yede okadar olur yani

Gggg1994

Üye
Evet bakın ne zaman aldım telefonu ben ilk defa dışarda fotoğraf çekildim aklıma geldi çekip foruma atıcaktımda bakıp duruyolardı diye çekemedim :ehe ama evet arkadaşın dediği gibi güneşli yaptım ana bi baktım bunu bu mu çekti dedim :D kamera vasat falan değil vasat diyenler çekmeyi bilmiyor bence :D gayet güzel çekiyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt