lg optimus l 5 ile ilgili

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
lg optimus l 5 ile ilgili
arkadaşlar lg optimus l 5 almayı düşünüyorum telefonu kullananlar biraz ayrıntı verebilirler mi ? Kamerası nasıl kasma dona olayı çok oluyor mu yoksa gayet hızlı mi internetten herhangi bi siteden video oynatıyor mu ? Ve mesaj geldiğinde yanan bildirim ısığı varmı !5

Ocean258

Ocean258

Üye
forumda bayagı bir kullanıcısı var sanırım L5 in genel görünüm telefondan memnunlar

technoshark

technoshark

Üye
Varsa imkanın L7 Almanı tavsiye ederim, isteklerini karşılamaz ise senin için sorun olmasın diye diyorum.

Gggg1994

Üye
L5 kullanıyorum video oynatabiliyor tabi niye oynatılmasın :D :D kamerası kötü değil ya dışarda filan gayet iyi hatta dikkat ettim amcamı çektim odak yaptım arkası bulanık amcam net çıktı :D :D çok sevindim bu özelliğinden dolayı pixel sorun olur dersen bende L7 öneririrm içine ne yükleyeceğine bağlı kasıp kasmaması interneti bende hızlı ve telefonda biraz fazla programım var ve rahat yani ne tür kullanıcıysan ona bak derim ben fotoğraf çekilirim bayaa müzik dinlerim facebook foursquare instagram whatsapp filan kullanıyorum onlar için güzel yani yok ben oyun oynucam falan dersen pek önermem :) tek eksiği uygulamalar sd karta taşınmıyor :( :(

AzizBasgan

AzizBasgan

Üye
L5 Kötü değil (eğer pixelleri takmayacaksan) Video oynatıyor. Oyun açısından dersende Saglam oyunları oynayamazsın (N.O.V.A 3 Modern Combat 4 vb.) Bildirim ışıgı yok. Kamerayı ben pek beğenmedim biraz daha iyi olabilirdi ama herkesin kendi görüşü farklıdır diyorum. Genel itibariyle bence Çok güzel Üstelik Cyanogenmod 10 var :)

• Beğen
Tepkiler: Gggg1994
irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
bildirim ışığı olmaması kötü olmuş ben telefonda flaş player desteği yok diye biliyordum video nasıl oynatyor ki anlmadım hiç android kullanmadım da

Gggg1994

Üye
bildirim ışığı olmaması kötü olmuş ben telefonda flaş player desteği yok diye biliyordum video nasıl oynatyor ki anlmadım hiç android kullanmadım da

pardon ben youtubedan filan sandım :D :D kamerası da vasat değil güzel ya :S

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
hayır mesela flash player yükleyip normal bi dizi izleme sitesinden video açar mı .?

bnerdem

bnerdem

Üye
flash desteği var telefonda ayrıca mesaj geldiğinde de arka ışık yanıyor.

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
neresinde asla ışık tarif edeblr msn

Gggg1994

Üye
irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
benim bilgisayarım yok ben o yüzden alcam bu telefnu arka ışık var mı yokmu

Ocean258

Ocean258

Üye
Arkasında ışık yok. Yalnız orta sınıf bir telefondan pc performansı beklerseniz çok yanılırsınız. Kaldı ki üst seviye bir telefonda pc performansı vermez.

• Beğen
irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
ben pc performansı beklemiyorum zaten internetten video izlesin mesaj sosyal çıkar whatsapp skyp bide internette her türlü siteyı açabilsin yeter bunları karsilar mı

kestal

kestal

Üye
Valla ben l5 kullaniyorum ve cok memnunum benim arkadaşta wonder vardi o ne yaiyorsa aynisini benim telefon da çok güzel bir sekilde yapiyordu kasma derdim pek yok orta halli oyunlari (temple run 2 / oz ski safari subway surfers) güzel bir şekilde oynuyorum kamerasi orta halli ben pek kullanmiyorum ve de kullaniş bakimindan samsungdan daha iyi bana göre vede flash olayına gelirsek onuda dolphin browser hallediyor

• Beğen
irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
mesaj geldiğinde yanan herhangi bi ışık varmı peki

Ocean258

Ocean258

Üye
Kullananlar daha iyi bilir ama uyarı ışığı gibi bir şey var dır diye düşünüyorum ama emin değilim.

Gggg1994

Üye
ya ışık falan yok 6300ın mesela yanda mesaj geldiğinde mavi ışık vardı ya da bu blackberrylerdeki bildirim ışığı gibi diyosun ama buna benzer ışık falan yok bildirim ışığı yok

technoshark

technoshark

Üye
.

Bunu kullandın mı? Bir işe yaramıyor mu.. Ama root olması lazım :D

• Beğen
Tepkiler: bnerdem
AzizBasgan

AzizBasgan

Üye
Flash yükleniyor Sürümü verebilirim. Dizi-mag ve benzeri dizi sitelerinede rahatlıkla film izleyebiliyorum. Facebook Oyunlarını açmayı denedim tarayıcı kendini kapatıyor :D :D

- - - Eklendi - - -

mesaj geldiğinde yanan herhangi bi ışık varmı peki

Yok. Olsa çoktan farketmiş olmam lazımdı..

• Beğen
Tepkiler: technoshark
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt