LG optimus black usb sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

ladyatalante

Üye
    Konu Sahibi
LG optimus black usb sorunu
bilgisayar telefonu görmüyor yardım edin lütfen

ermisares

ermisares

Üye
Ayarlar - Uygulumalar - Geliştirme - USB Hata Ayıklama Modu'na tıkla.

technoshark

technoshark

Üye
Telefonunuzu yeni aldıysanız, arkadaşın dediği gibi ayarlar kısmından ayarlamalarınızı yapmanız lazım..

Sonrasında ise LG nin resmi sitesinden Driverlerini indirip pc nize kurun ;)

herhangi bir durum çıkarsa yardımcı olabilirim..

__Toprak__

__Toprak__

Üye
Telefonunuzu yeni aldıysanız, arkadaşın dediği gibi ayarlar kısmından ayarlamalarınızı yapmanız lazım..

Sonrasında ise LG nin resmi sitesinden Driverlerini indirip pc nize kurun ;)

herhangi bir durum çıkarsa yardımcı olabilirim..

Hocam merhabalar, tesadüfen denk geldim konuya; benim de şöyle bir sorum olacak zaten bunun cevabını arıyordum, pc bağlantısı sırasında usb hata ayıklama, sahte konumlar ve bilinmeyen kaynaklar tikli olacak bildiğim kadarıyla, burada bir sorun yok fakat sd kart ve telefon belleği kısmındaki ''sadece usb'' seçeneği tikli mi olmalı yoksa onu deaktif mi etmeliyiz bunu çözemedim ben hala (pc/telefon bağlantısı için wifi kullanıyorum da o nedenle pek kullanmadım kablo).

technoshark

technoshark

Üye
Hocam merhabalar, tesadüfen denk geldim konuya; benim de şöyle bir sorum olacak zaten bunun cevabını arıyordum, pc bağlantısı sırasında usb hata ayıklama, sahte konumlar ve bilinmeyen kaynaklar tikli olacak bildiğim kadarıyla, burada bir sorun yok fakat sd kart ve telefon belleği kısmındaki ''sadece usb'' seçeneği tikli mi olmalı yoksa onu deaktif mi etmeliyiz bunu çözemedim ben hala (pc/telefon bağlantısı için wifi kullanıyorum da o nedenle pek kullanmadım kablo).

Ayarlamalarını bu sekılde yap dostum ;)