LG OPTİMUS BLACK Root Yapma Ve Rom Yükleme ***Açık Anlatım***

Sponsorlu Bağlantılar

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş olmadıysa başka usb portunda dene eksiksiz yaparsan olacaktır hep yaptığımız şey bu

cyclone4

Üye
yaptığımız rootu geri alabiliyomuyuz yani unroot gibi

cyclone4

Üye
yaptığımız rootu geri alabiliyomuyuz yani unroot gibi telefonu root yaptıktan sonra rootsuz hale getirebiliyomuyuz?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Aynı şekilde temiz bir rom atınca geri alınmış oluyor root

selimoruc

Üye
kardeş benimde bir sorum olucak ya bende jelly bean rom yükledim bir kaç bug canımı sıktı geriye
LGMobile Support Tool ile acil kurtarma modu ile orjınal romu attım şimdi telefon açılış logosunda takılı kalıyor.Şimdi işlemi tekrarlıyorum ama olumlu bir sonuç alıcağımı sanmıyorum bir önerin var mı acaba ??? acil

• Beğen
Tepkiler: alaStar
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş imzamdaki ics yi sft ile yükle sorunun hallolacaktır

carsi33

Üye
ACİLLLL YARDIM!!!!
dediğiniz gibi yaptım son aşamada (install zip from sdcard seç -> choose zip from sdcard seç, superuser 'i bulamıyorum ve telefon artık açılmıyor lütfen yardımmm..

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş superuseri sd kartına atmadıysan bulamazsın tabi ki

kaanyilldirim

Üye
Kardes videoda diyor hafiza kartini cikartiyoruz recovery modda hafiza kartini taktiginda nasil gorsun

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş videoda flashlamayı gösteriyor zaten her ihtimale karşı çıkarıyoruz diyor eğer sen kullanacaksan kartı doğal olarak çıkarmıyosunda :oke:

kaanyilldirim

Üye
kardes dediklerinin hepsini yaptım logoda takılıyo tekrarlıyo kendını ne yapabilirim

kaanyilldirim

Üye
kardeş dediklerini yaptım logoda takılıyor ben bunu cyanogen mod için yapıyorum zaten bunu yapınca kendini cwm ye atıyor direk ordan romu yapsak olurmu

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Olur kardeş

enver_techno

enver_techno

Üye
Yandex'in sayfasını açamıyorum bir türlü yaa başka link var mı ?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Google da firmwire ismi ve rootlu rom yazarsan dh de pupsik isimli arkadaşın upload ettiği romlara ulaşabilirsin

arvistar

Üye
Ben 4.0.4 İCS kullanıyorum bunun üstünden jelly bean yüklesem sorun olur mu ?

Dostum dedigin gibi herseyi yaptım A'dan Z'y LG işareti geliyor giriyor gibi oluyor gene LG giriyor ne iş anlamadım ?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun brick olmuş çözûm jelly bean konumda var

anılbaran

anılbaran

Üye
Üst konu yapıldı , emeğiniz için teşekkürler.

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim sağolun :good:

kukue123

Üye
kardeşim çok saol fakat security error verdi logoda takıldı açılmadı telefon ama sonra nasıl olduysa LG Mobile Support Tool ile düzelttim :D

Üst Alt