LG Optimus 4X HD Türkiye’ye Özel Seri İle Geliyor

• 9 Ekim 2012
  • 2135 Okunma
  • 40 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LG Optimus 4X HD özel seri telefonların kutuları Türkiye’ye özel öğelerle tasarlandı. Bu çerçevede ürünü tercih eden cep telefonu meraklıları özel olarak hazırlanan ek aksesuar paketinin sahibi oluyor. Paket içeriğinde ise ince arka kapak koruyucu, 16 GB MicroSD Card hafıza kartı, masaüstü şarjı, dokunmatik ekran kalemi, ekran koruma filmi ve ek batarya gibi telefon kullanımını kolaylaştıran aksesuarlar bulunuyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

NVIDIA’nın 4 + 1 dört çekirdekli mobil işlemcisi Tegra3’e sahip olan Optimus 4X HD, yüksek hız ve performansıyla dikkat çekiyor.Tegra3, maksimum güce ihtiyaç olduğunda 4 çekirdeği de çalıştırıyor, uyku modu gibi düşük güç yeterli olduğunda ürün tek çekirdekle çalışıyor. Optimus 4X HD’de bulunan 4.7 inch’lik True HD IPS ekran, 1280×720 çözünürlüğü ile yüksek netlikte izleme deneyimi sunuyor. Buna ek olarak 16:9 oranı daha fazla içeriği bir bakışta görebilme olanağı sağlıyor. Ürünün 313 ppi ve Stripe RGB IPS panelinin getirdiği yüksek piksel çözünürlüğü daha net görüntü sunuyor.

Optimus 4X HD’nin Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı 1699 TL.

(Scroll)

Yazan: ANIL
    technoshark bunu beğendi.
  2. iyi gözüküyor.

3. Fiyat bu olursa çok iyi olur. Paylaşım için teşekkürler.

ANIL bunu beğendi.
  4. android deme bu

5. LG :( :( hiç güven olmaz

6. Kutu özellikleri iyi ancak lg o fiyata pek satamaz burda... Bi samsung o fiyata satar ki satıyo ( sgs3 )... Ama marka yüzünden satamayabilir.

7. tasarımını beğendim..

8. Pahalı :( 1000 TL'ye yaklaşamaz mı :züü:

9. biraz büyük gibi :hmmm

10. Note 2 yi gördün mü :ehe

Adamlar resmen tablet boylarıyla yarışıyor :)
    Alsınlar tableti arama özelliği koysunlar olsun bitsin niye o kadar uğraşıyonuz :D

11. Ben fiyatını normal buldum. Artmaz umarım.

12. Ofiyata türkiyede zor....

13. ben de öyle düşünüyordum ama ihtiyacım olunca hangi kesime sattıklarını çözdüm :) zaten tablet telefona a..amış not olmuş :kop: at ile eşeğin birleşip katır yapmaları gibi :zuhaha:

14. :kop2: :zuhaha:

15. o nasıl bi benzetmedir yaa :kop2:

16. Göz boyama..

17. çok hoş duruyor.acaba s3 ile kapışırsa galip çıkar mı?

18. Bana göre pahalı sana göre değişir onu bilemem zaten :) Bütçem bin tl'ye bile izin vermiyor ama olsaydı zorlayıp alırdım :ehe

19. Yurt dışı alamam ne yazık ki :( Üzerine bir sürü masraf biniyor.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 00:34