LG Optimus 4X HD Türkiye’ye Özel Seri İle Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
LG Optimus 4X HD Türkiye’ye Özel Seri İle Geliyor
LG Optimus 4X HD özel seri telefonların kutuları Türkiye’ye özel öğelerle tasarlandı. Bu çerçevede ürünü tercih eden cep telefonu meraklıları özel olarak hazırlanan ek aksesuar paketinin sahibi oluyor. Paket içeriğinde ise ince arka kapak koruyucu, 16 GB MicroSD Card hafıza kartı, masaüstü şarjı, dokunmatik ekran kalemi, ekran koruma filmi ve ek batarya gibi telefon kullanımını kolaylaştıran aksesuarlar bulunuyor.

NVIDIA’nın 4 + 1 dört çekirdekli mobil işlemcisi Tegra3’e sahip olan Optimus 4X HD, yüksek hız ve performansıyla dikkat çekiyor.Tegra3, maksimum güce ihtiyaç olduğunda 4 çekirdeği de çalıştırıyor, uyku modu gibi düşük güç yeterli olduğunda ürün tek çekirdekle çalışıyor. Optimus 4X HD’de bulunan 4.7 inch’lik True HD IPS ekran, 1280×720 çözünürlüğü ile yüksek netlikte izleme deneyimi sunuyor. Buna ek olarak 16:9 oranı daha fazla içeriği bir bakışta görebilme olanağı sağlıyor. Ürünün 313 ppi ve Stripe RGB IPS panelinin getirdiği yüksek piksel çözünürlüğü daha net görüntü sunuyor.

Optimus 4X HD’nin Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı 1699 TL.

(Scroll)

• Beğen
Tepkiler: technoshark

aleranol

aleranol

Üye
iyi gözüküyor.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Fiyat bu olursa çok iyi olur. Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
acuxx

acuxx

Üye
android deme bu

enterneoll

enterneoll

Üye
LG :( :( hiç güven olmaz

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Kutu özellikleri iyi ancak lg o fiyata pek satamaz burda... Bi samsung o fiyata satar ki satıyo ( sgs3 )... Ama marka yüzünden satamayabilir.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
tasarımını beğendim..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Pahalı :( 1000 TL'ye yaklaşamaz mı :züü:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
biraz büyük gibi :hmmm

MrExpert

MrExpert

Üye
Ofiyata türkiyede zor....

aleranol

aleranol

Üye

Note 2 yi gördün mü :ehe

Adamlar resmen tablet boylarıyla yarışıyor :)
Alsınlar tableti arama özelliği koysunlar olsun bitsin niye o kadar uğraşıyonuz :D

ben de öyle düşünüyordum ama ihtiyacım olunca hangi kesime sattıklarını çözdüm :) zaten tablet telefona a..amış not olmuş :kop: at ile eşeğin birleşip katır yapmaları gibi :zuhaha:

Süleyman

Süleyman

Üye
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

ben de öyle düşünüyordum ama ihtiyacım olunca hangi kesime sattıklarını çözdüm :) zaten tablet telefona a..amış not olmuş :kop: at ile eşeğin birleşip katır yapmaları gibi :zuhaha:

o nasıl bi benzetmedir yaa :kop2:

Placebo-

Placebo-

Üye
Göz boyama..

caglar b

caglar b

Üye
çok hoş duruyor.acaba s3 ile kapışırsa galip çıkar mı?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

Suudi Arabistan'da 1999 Riyal yani 1.145 TL falan :ehe

- - - Eklendi - - -

katalogdan bak :)

Yurt dışı alamam ne yazık ki :( Üzerine bir sürü masraf biniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt