LG Müzik Çalar Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
LG Müzik Çalar Sorunu
LG L90 marka telefon kullanıyorum.Gelen bu son lollipop güncellemesi tam bi fiyasko oldu benim için çünkü telefonun knock code akıllı video oynatma vs. özelliklerini kullanamaz oldum neyse konumuz bu değil.Bu güncellemenin bi diğer kötü yanı ise şu oldu örneğin bi sarki indirdim telefona ama bilirsiniz sarki isimleri her zaman doğru düzgün yazılmış olmuyo ya da albüm ismi sanatçı ismi kısmı boş oluyo.İşte şarkı listeme tikliyorum bi sarkiya basili tutup detay seçeneğine tıkladıgımda önüme cikan kutucukta albüm adi ya da sanatci adına tiklanmiyo ne yapabilirim yardım lütfen
Beyler lütfen bilen yardım etsin.Açıklama yukarda durun fotoğrafını da atim sorun daha iyi anlaşılır:
Allah rızası için başlığı okuyanlardan biri cevap atsın ya :agla2:

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Lollipop ile yeniden adlandırma kaldırıldı müzik çalardan.Ya yapabildigince dosya yöneticisinden degistir ya da bilgisayar yardımıyla.
En kısa yolu da musicmatch uygulamsaını yükle sözleri albüm kapagını lirikleri hepsi kendi bulsun bu kadar basit.Baska çözüm yok.

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Dediğin yöntemlerin hepsini kullaniyorum zaten aynen bu lollipop güncellemesinden sonra böyle oldu sağol yine de

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
Sagol musicmatch onerisi icin