Uygulama Lg L9(P760) hakkında desteğe ihtiyacım var

Sponsorlu Bağlantılar

bluee18

bluee18

Üye
    Konu Sahibi
Hmm sen simdi garanti icinde ne oneriyodun bana

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
L9 lanet bir telefondur 1,5 yıldır kullanıyorum kuzenim 3 ay kullanıp değiştirdi bana gelip nasıl dayanabiliyorsun bu telefona diyor :D
tabi benim tek sıkıntım kasılması her neyse yükseltme hatasını yaptığın zaman telefon tekrar garanti kapsamına girer verdiğim roma gelince romda hiç bir ayar yapılmadı kdz ile düşürürsen garantiden çıkacağını sanmıyorum
yükseltme hatası yaptığın zaman telefon orjinale dönüyor mesela şimdi telefonuna root at garanti kapsamı dışına çıkar fakat yükseltme hatasını yaptığın zaman root kalkar bunu kendim deneyip garantiyede gönderdim normal yapıp yolladılar

bluee18

bluee18

Üye
    Konu Sahibi
L9 lanet bir telefondur 1,5 yıldır kullanıyorum kuzenim 3 ay kullanıp değiştirdi bana gelip nasıl dayanabiliyorsun bu telefona diyor :D
tabi benim tek sıkıntım kasılması her neyse yükseltme hatasını yaptığın zaman telefon tekrar garanti kapsamına girer verdiğim roma gelince romda hiç bir ayar yapılmadı kdz ile düşürürsen garantiden çıkacağını sanmıyorum
yükseltme hatası yaptığın zaman telefon orjinale dönüyor mesela şimdi telefonuna root at garanti kapsamı dışına çıkar fakat yükseltme hatasını yaptığın zaman root kalkar bunu kendim deneyip garantiyede gönderdim normal yapıp yolladılar
Eve gidip direk yapiyorum hocam uni geciyim yada kpss den atanirsam gidip iyi bi android alcam ya apple ugrastiriyo guzel telefonda o degil bana l9 u alirken forumlarda falan onerdiler iyi telefon falan baktim buyuk ekran ram falan filanda iyi fena degil 1.5 gil once gittim aldim direk telefonu iki uc ay iyi guzel sonra deyim yerindeyse boka sardi bakalim insallah duzelir o kdz ile :D

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
aynen bende ilk aldığım gram kasılması yoktu :D

bluee18

bluee18

Üye
    Konu Sahibi
Benim gibi sorunlar yaşayan (Ani kasmalar sim sorunları sarj sorunları vs) L9 kullanıcıları varsa 'hsyncmptr'ın açtığı konuyu kesin ziyaret edip uygulamanızı tavsiye ederim ben yaptım hiç bi sorun kalmadı tarafımca denenmiştir bi sıkıntı olacağini sanmıyorum iyi forumlar
LG Optimus L9 P760 - 4.0.4 Sürüme geri düşürme - MaxiCep