LG L70 GÜNCELLEME GELDİ

Sponsorlu Bağlantılar

gss_adnan

gss_adnan

Üye
    Konu Sahibi
LG L70 GÜNCELLEME GELDİ
Bu sabah wifi açar acmaz cihaz güncellemesi geldi sürümün yada güncellemenin içeriğini bilmiyorum.
İndiriliyor şuan herkese hayırlı olsun

gss_adnan

gss_adnan

Üye
    Konu Sahibi

Güncelleme tamamlandi yalnız uygulamalara gelmiş ben gözle görünür bişey görmedim ayrıca takılmalar bile başladı

hsyn1997

Üye
Kardes guncellemeyi bende yaptim ama root gitti tekrar root yapiym dedim towelrootta make in e basiyorum towelroot durduruldu diyo acil yaedim edermisin ?

gss_adnan

gss_adnan

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bende güncelleme yaptım gitmedi bende root superuser silinmiş olabilir

gss_adnan

gss_adnan

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar kontrol et olmazsa backup alıp fabrika ayarlarına dön Root için forumdaki towelroot konusuna bakabilirsin

hsyn1997

Üye
Sagolasin kardes bilgisayara baglayim hallettim rootu :D

gss_adnan

gss_adnan

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim kardeşim

mcgillis

Üye
kardeşim yeni bir güncelleme geldi uygulama iyileştirmesi diye. 98 mb kurup deneyen var mı?

gss_adnan

gss_adnan

Üye
    Konu Sahibi
Yükledim bi farklılık görmedim iyilestirme gelmis Son zamanlar geliyo güncellemeler umarım güzel bi yazılım güncellemesi gelir
LG Modelleri:

LG G3 için Aralık ayının sonuna kadar güncellemeyi verecek olan LG, 2015'in ilk aylarında ise aşağıdaki cihazlara güncelleme verecek.

LG G3 için Polonya'da Kasım ayının sonunda güncelleme yayınlandı. Global olarak güncellemenin Aralık içinde dağıtılması bekleniyor.

• LG G3 S
  • LG G3 Stylus
  • LG G2
  • LG L90
  • LG L70
Modellerine Android 5.0 Lollipop güncellemesi verecek.
not:alıntıdır

Son düzenleme:
tuncaykilinc

tuncaykilinc

Üye
Yeni sürüm yükledim LG suitle şu An d320 10c oldu. Towellroot olmuyor bir türlü, nasıl robotlarız acaba?

gss_adnan

gss_adnan

Üye
    Konu Sahibi
Towelroot konusuna baktın mi bn orda nasıl yaptığımı anlatmıştım

tuncaykilinc

tuncaykilinc

Üye
Evet baktım,hata veriyor.This phone isnt currently supported diye yazıyor.

umtt16

Üye
Arkadaslar bendede l70 var hafiza sorununu cozdunuzmu?

gss_adnan

gss_adnan

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardes yaa bi onu halledemedim xda da sanırım öyle bi konu var ama ingilizce anlamadım

umtt16

Üye
Su an cok kotu ya bise yukleyemiyom telde face ins snapchat twittir filan var baska bise yukleyemiyom hafiza sorunu icin guncellme yaparlarmi

gss_adnan

gss_adnan

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim hafıza sorunu vardı benimde telefon hafızasında yer olmasına ragmen yükleyemiyodum. aynı şekilde bnde 1 mb'lık bisey bile yüklenmiyodu.telefona format attım düzeldi.
sorun google playdenmiş.
google play güncellendi ve düzeldi oylece.
onun haricinde yükleme yap uygulamalardan sd karta tası yap şimdilik bir çözüm bulana kadar.

mcgillis

Üye
arkadaşlar bu 98mb lık güncellemeyle birlikte herhangi bir değişiklik farkettiniz mi telefonda? Yoksa yüklemeye değmeyecek bir güncelleme mi yine??
Telefonu güncelleyip de kurulu düzenini bozmak istemiyorum. Önceki güncellemeden hiç verim aldığımı hatırlamıyorum çünkü.

gss_adnan

gss_adnan

Üye
    Konu Sahibi
Görsel yada yeni bişey yok tüm uygulamalar güncellendi ve daha stabil hale getirildi güncelleme yaptım ben gözle görünür bir farklılık yok Android 5.0 gelcek diye haberler var ona istinaden bişeyler yapılıyor heralde

tuncaykilinc

tuncaykilinc

Üye
gss_adnan uygulamalardan sd karta taşı yap diyorum ama başarısız diyor yeterli depolama alanı yok diyor.Halbuki hafıza kartında daha 5gb lık boş yer var.

gss_adnan

gss_adnan

Üye
    Konu Sahibi
Hocam telefon hafızasında ne kadar dosya resim müzik doya varsa hepsini sd_karta taşı cihazın Rootlu mu bu arada tekrar dene olmazsa markette bu tür uygulamalar var bide onunla dene olmazsa bi araştıralım

Üst Alt