LG KC910'u Tanıttı (8 megapiksel + gps)

Sponsorlu Bağlantılar

king512

king512

Üye
    Konu Sahibi
LG KC910'u Tanıttı (8 megapiksel + gps)
Lg, Kc910'u Tanıttı
LG,ses getiren modeli LG KU990 Viewty'den sonra dokunmatik tabanlı en yeni telefonu LG KC910'u tanıttı.

KC910'un en önemli özelliği şirketin ilk Wi-Fi sunan telefonu olması. Ayrıca GPS özelliği de bulunan telefonda fotoğrafları konumlarına göre etiketleyebileceksiniz.

Tam bir multimedya canavarı olan KC910'un 8 megapiksel otofokluslu kamerası Schneider-Kreuznach lens kullanıyor. Saniyede 30 kare VGA ve yavaş çekim saniyede 120 kare QVGA çekimler de KC910 ile mümkün. Ayrıca dahili bir flaş, loş ışık ortamlarında da çekim yapılabilmesini sağlıyor. Yeni LG'nin ekran 3 inç büyüklüğünde olacak.

LG KC910'un bağlantı seçenekleri de oldukça geniş olacak. Dört GSM bandını destekleyen telefon HSDPA ile 3G'yi de destekleyecek. Ayrıca Bluetooth bağlantısı da sunacak. LG KC910, bunların dışında; microSD kart yuvası, TV çıkışı desteği, Xvid ve DivX oynatabilme ve müzik için DOlby ses gibi özellikler taşıyacak...

LG KC910'un dünya genelinde Ekim ayı gibi piyasalarda görülmesi bekleniyor. Ne yazık ki fiyat aralığının ne kadar olabileceğine dair bir bilgi yok.

daha ayrıntılı bilgeler yakında sizlerle paylaşacam . . .

schumici

schumici

Üye
lg bi anda sıçrama yaptı gerçekten güzel modeller çıkıyo

king512

king512

Üye
    Konu Sahibi
lg 8 megapikse li teli. ilk çıkartırsa büyük çıkş yapr

safakk

safakk

Üye
güzel bi tasarımı var ince wireless lı nokia gibi gittikce n serisini battal seri yapmıyor en azından :ehe

sally1903

Üye
İşletim sistemi yok sanırım ama samsung İnnov8'ten daha güzel genede her anlamda.

mustafazeyn

Üye
güzel bi tasarımı var ince wireless lı nokia gibi gittikce n serisini battal seri yapmıyor en azından :ehe
Nokia'nın bir çok modeli ile kafa kafaya gider,işletim sistemi hariç telefon çok iyi bence.

sally1903

Üye
Nokiamı :) şu anda piyasada iphone 3g furyası var ve renoir kimse kusura bakmasın sadece ekran büyüklügü açısından +sı var derim diğer özellikler açısından renoir katkat üstün.

mustafazeyn

Üye
İyiliğine birşey demiyorum fakat neden işletim sistemi yok ki!
sonucta eksiklik sayılır bence bu - özellik yani

sally1903

Üye
Bu kada özelliğe sahip olup işletim sistemi koymamak belkide farklılık yaratmak istemişlerdir sonucta telefonu yavaşlatmamak adına belkide eksiklık ama buyuk bi eksiklik değil bence.

fehimer

Üye
İşletim sistemi ne kadar + katıyor telefone ne kadar - katıyor.
acıkcası bnm ıcın önemlı değil cunku iş hayatında laptop kullanıyorum,cep telimi sadece görsel açıdan kalıteli görünsün diye önem veriyorum.

poyett

Üye
Normal kullanıcılar için işletim sistemi çokta önemli değil sadece gps kullanımında sıkıntı çıkarabilir.

fehimer

Üye
e-gps kullanılmıyormu renoir de zaten nasıl bir sorun çıkarır ki?

poyett

Üye
Gps kullanmak ıcın program yuklemen lazım renoir desteklemıyor sanırım yanı netten bulman lazım daha yenı cıkmıs telefon ıcın program oldgunu sanmıyorum.

fehimer

Üye
İnternetten bedava yükleyebiliyorsun sanırım ama iyi bi araştırma yapmanız gerekmektedir.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
İnnov 8'i gecemez bence.

fehimer

Üye
İnnov 8'le arasında çokta fark yok Renoir işletim sistemi kullanmıyor sadece,ama neye göre geçemez dedin tabi bilmiyorum.

mustafazeyn

Üye

Nette buldugum foto örnekleri Renoir'le çekilmiş fotolar.

fehimer

Üye

Nette buldugum foto örnekleri Renoir'le çekilmiş fotolar.

Fotolar iyi hoşta sanırım sen buları biraz daha küçültüp koymuşsun gibi eğer öyle değilse 8 megapixel için cokta iyi denmez :)

mustafazeyn

Üye

Foto'ların orjinalleri bu :) küçültülmemiş hali alıntıdır.

Üst Alt