LG GM735 WM 6.1 den 6.5 yükseltme

Sponsorlu Bağlantılar

brkblx

brkblx

Üye
    Konu Sahibi
LG GM735 WM 6.1 den 6.5 yükseltme
arkadaslar bu konuyu arastırdım ama bi sonuc bulamadım...
lg icin herhangi bir ROM dosyasıda bulamadım.. :S
elimde LG GM 735 var wm 6.1 yüklü bunu nasıl 6.5 e yükseltebilirim?

• Beğen
Tepkiler: ayki84 ve fubu33

iyiadam

Üye
konuyu ben de merak ediyorum. aynı telefondan ben de aldım. konunun çok yabancısıyım. bilen arkadaşlardan bilgi bekliyorum.

brkblx

brkblx

Üye
    Konu Sahibi
kimse yardımcı olamıycak mı? :hmmm

sirto

Üye
henuz 6,5 demo asamasında arkadaslar bende aynı telefondan var elımde cok fazla program war wm6.1
ıstersenız bana yazın aradıgınız 1 prg var ıse yardımcı olurum

_NEOF_

Üye
tşkürler çok iyi

nicik61

Üye
Kaça aldınız telefonu?

brkblx

brkblx

Üye
    Konu Sahibi
biraz araştırmam sonucu şöyle bir bilgiyle karşılaştım...windows henüz lg gm735 için lisanslı w.m. 6.5 ROM u üretmemiş...
şu an piyasada gm735 için wm6.5 romları mevcut ancak bunlar başka pda lar için üretilip kullanıcılar tarafından düzenlenip yayınlanan rom.lar...dolayısıyla hiçbir güvencesi yok ve bu tarz bi rom yüklenmesi durumunda cihaz garanti dışı kalıyor..LG müşteri hizmetleri gm735 için lisanslı wm6.5 rom u çıkıcagını ancak biraz zaman alıcagını söyledi dolayısıyla beklemek zorundayız gibi :)

schatten26

schatten26

Üye
4oo lira.kutusundan ben çıkardım ama.

harul

Üye
bu telefonu beğenen varmı?

aym82

aym82

Üye
arkadaşım ben kullanıyorum gayet iyi okadar paralar verip akıllı telefon alacağıma emin ol bir çoğundan katkat üstün alacak arkadaşlara tavsite ederim buarada biraz beklersek 7 versyonu çıkacak onu kurarız

By_Cakir91

Üye
kardeş bana route66 navigasyon programı lazım. türkçe sesli olanı warsa sewinirim

aryscat

aryscat

Üye
kamerasında flaş olmaması , yatay ekran sensörü olmaması ,
g üzerinden tv seyredilememesi ilk bakışta görülebilen eksileri. ama idare eder.

snaykeder

snaykeder

Üye
yatay ekran sensörü cihazda var bir kac sensör programını kurarsan dndürme yapabilirsin

iyiadam

Üye
Ben de ocak ayından bu yana kullanıyorum, gayet memnunum. tabi ilk telefonum olduğunu da söylemeliyim. her işimi görüyor.

izmirligenc

izmirligenc

Üye
LG orjinal cikardigi LG GM735 6.5 rom yok.

emiroglu43

Üye
arkadaşlar, ben bu telefonu 5 aydr kullanıyorum. kaçıncı telefonum olduğunu hatırlamıyorum bile. ama en kullanışlısı, en ekonomik olanı, beklentilerimin hepsini fazlasıyla karşılıyor olması, performansının mükemmel olması sebebiyle "iyi ki almışım" dediğim bir telefon. alaak herkese tavsiye ederim. bu telefona eşdeğer bir telefona daha fazla para vermek bence akıllıca değil. kimse yanış anlamasın bu benim fikrim. tek dezavantajı belleğinin küçük olması... ekran hassasiyeti fazla ve programcıklar sayesinde daha fazla olabiliyor. ayrıca TV programcığıyla gayet net ve kesintisiz TV seyretme olanağı var. (internet üzerinden). mesaj yazarken film seyrederken ekran dönebiliyor. ve ekstra programcıklar sayesinde istediğiniz performansı ve özellikleri çok çok fazlasıyla alma şansınız var. herkese hayırlı olsun. iyi günlerde kullanın...

condorx01

Üye
televizyon ve navigasyon da var lg gm 735 de ama bilmiyom bilen varsa cevap yazsın

liberta22

Üye
slm arkadaşlar,
bu telefonda en çok yazarken zorlanıyorum. mesajlarda yazı fontlarını büyütme şansım var mıdır ?

--------------- Ekleme ---------------

bi sorun daha var arkadaşlar,
bu telefonda bütün gprs bağlantılarını kapattırmama rağmen,telefon sürekli gprs 'den internete bağlanmaya çlışıyor ve her yaptığım işlemi engelliyor. Yani telefon sürekli bağlanmayı deniyor ama bağlanamasa da bir uyarı mesajı çıkıyor. çıldırmak üzereyim,hiçbir ayarla da düzelmiyor.

majester

Üye
no data diye bir program var bunu yüklerseniz istemsizce internete bağlanmayı önlersiniz google'de aratırsanız çıkar.

aym82

aym82

Üye
televizyon ve navigasyon da var lg gm 735 de ama bilmiyom bilen varsa cevap yazsın
kardesim televizyon içn skyfire internet tarayıcısını yükle ve canlı tv izle diye internette arattır gelen siteleri dene izliyorsun navigasyon için de yakında konu açacağım bekle

Üst Alt