Lg gm 735 telefon özelliği çalişmiyor imdaatt !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nakkas23

Üye
    Konu Sahibi
Lg gm 735 telefon özelliği çalişmiyor imdaatt !!!
Arkadaşlar lg gm 735 cihazim var yalniz..
Kablosuz özelliklerinden telefon u açiyorum hemen hatti kapatiyor yalniz diğer kablosuz (wifi ve bluetouth) sorunsuz çalişiyor herd reset attimda düzelmedi güncelledim kendimce gene düzelmedi acaba yardimci olabilirmisiniz lütfen..

Kayahan14

Kayahan14

Üye
kardeş onu bi telefoncuya götür sen

technoshark

technoshark

Üye
hattı kapatıyor derken ? hattın bir anda çekmiyor mu oluyor ?

Ocean258

Ocean258

Üye
telefonu fabrika ayarlarına döndür bence yada yazılımını yeniden flashla

TsunamiTR

Üye
MERHABA ARKADASLAR BENIM SORUNUM YESIL EKRAN SORUNU TELEFONU KAC DEFA YAPTIRDIM YOK EKRANI YOK BASKA HATALARI DERKEN BENDEN 1M GITMISTIR TAHMIN OLARAK ARTIK CANIMI SIKMAYA BASLADI ONDAN SIZE SORUYORUM BU YESIL EKRAN TELEFONU ACINCA SIYAH EKRANDAN SONRA CIKAN EKRAN EKRANDA SUNLAR YAZIYOR Windows Mobile 6.1 LÜTFEN YARDIMM FOTO OLARAK SUNU KOYDUM

Not:Konu acamiyorum konunun sayibinden ve modlardan ozur diliyorum

ANIL

ANIL

Admin
MERHABA ARKADASLAR BENIM SORUNUM YESIL EKRAN SORUNU TELEFONU KAC DEFA YAPTIRDIM YOK EKRANI YOK BASKA HATALARI DERKEN BENDEN 1M GITMISTIR TAHMIN OLARAK ARTIK CANIMI SIKMAYA BASLADI ONDAN SIZE SORUYORUM BU YESIL EKRAN TELEFONU ACINCA SIYAH EKRANDAN SONRA CIKAN EKRAN EKRANDA SUNLAR YAZIYOR Windows Mobile 6.1 LÜTFEN YARDIMM FOTO OLARAK SUNU KOYDUM

Not:Konu acamiyorum konunun sayibinden ve modlardan ozur diliyorum

Konunuz açık şuan http://www.maxicep.com/lg/lg-gm735-yesil-ekran-sorunu-yardimm-712585.html

gry1760

Üye
arkadaslar bendede lg gm 735 var mesaj olmamasına rağmen 1 yeni mesaj gösteriyor bütün mesajları silmeme rağmen ve telefonu açıp kapatmama rağmen düzelmedi yardımcı olabilecek varsa sevinirim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt