Lg g4c Boot verification Fail!

Sponsorlu Bağlantılar

qwer28

Üye
    Konu Sahibi
Lg g4c Boot verification Fail!
Telefon şarj uyarısı verdi %5 tamam dedikten sonra kapandı ve sürekli bu ekranı alıyorum ekran geliyor 2 sn duruyor sonra kapanıyo tekrar açılıyo aynı ekran ne recovry ne download mod a girmiyor kapanırken ekran maviye döner gibi oluyor birde anlamdım şaştım kaldım..

kralberk13

kralberk13

Üye
@ghstr @H0lligan

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Telefon şarj uyarısı verdi %5 tamam dedikten sonra kapandı ve sürekli bu ekranı alıyorum ekran geliyor 2 sn duruyor sonra kapanıyo tekrar açılıyo aynı ekran ne recovry ne download mod a girmiyor kapanırken ekran maviye döner gibi oluyor birde anlamdım şaştım kaldım..

Sistem dosyaları hasar gormus gibi download mode a girmiyorsa servise veya bir telefoncuya gotur derim

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
yeniden yazılım flaşlaman lazım boot dosyaları zarar görmüş

H0lligan

Üye
Servisine ver.

qwer28

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplarınız için teşekkür ederim şöyle yaptım bataryayı dışarda şarj ettim takınca otomatik olarak açılıp hata vermedi ama usb kablosunu taktığım an açılıyordu. Ses açma tuşuna basılı tutarak usb kablosunu takıp download moda aldım Lg flash tool ve kendi stok rom .kdz dosyasını flasladım açıldı ama nedenini hala bilmiyorum nasıl bu hale geldi :)

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Cevaplarınız için teşekkür ederim şöyle yaptım bataryayı dışarda şarj ettim takınca otomatik olarak açılıp hata vermedi ama usb kablosunu taktığım an açılıyordu. Ses açma tuşuna basılı tutarak usb kablosunu takıp download moda aldım Lg flash tool ve kendi stok rom .kdz dosyasını flasladım açıldı ama nedenini hala bilmiyorum nasıl bu hale geldi :)

Bazen olur öyle şeyler benim s4 un sarji bitti sabah takarım dedim bi daha açılmadı cihaz ana kart gg

mesutxx

Üye
lg g4c stock rom linki verir misiniz çok acil (uzantısı kdz olacak)

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

Üst Alt