Öneri LG g4,Samsung s6.iphone 5s mi

Sponsorlu Bağlantılar

Lg g4,Samsung s6, iphone 5s

• Kullanılan toplam oy
    21
bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
LG g4,Samsung s6.iphone 5s mi
Merhaba MAXICEP forum üyeleri ve misafirler uzun dönemdir bu üç cihaz arasında sıkışıp kaldım iphone nin hızı .ile lg g4 ve samsung s6 arasında tercih için fikirleriniz e ihtiyacım var bu cihazları kullanan arkadaşlar on izlenimlerini tecrübelerini hız stebelite kararlılık konusunda en az iki üç yıl zora sokmayacak bu cihazlar için hemfikirkerinize ihtiyacım var yardım ve fikirleriniz için şimdiden teşekkürler. ..

Son düzenleme:

trsword52

trsword52

Üye
Bir daha Samsung 'dan şaşmam

3onur5

3onur5

Üye
iphone 5s 16 gb teknosa fiyatı 1499 tl

samsung s6 32gb 1999 tl

iphone 5s in olumsuz yönü 16gb olması ve ekranının küçük olması bunlar senin için problem değilse iphone 5s tercih edilebilir maddi açıdan daha uygun 2-3 yıl güncelleme alır gibi duruyor ve teknik servis diğerlerine göre daha başarılı

samsung s6 nın olumsuz yönü ise androidlerin birsüre sonra çileden çıkarması kasması rehbere 2-3 saniye geçikmeli girmesi vb. heleki 3 yıl samsung kullanmak işkence olabilir ama donanım olarak iphone 5s ten daha üstün

lg kullanmadığım için yorum yapmadım onuda değerlendirebilirsin

Koradam

Üye
iphone 5s 16 gb teknosa fiyatı 1499 tl

samsung s6 32gb 1999 tl

iphone 5s in olumsuz yönü 16gb olması ve ekranının küçük olması bunlar senin için problem değilse iphone 5s tercih edilebilir maddi açıdan daha uygun 2-3 yıl güncelleme alır gibi duruyor ve teknik servis diğerlerine göre daha başarılı

samsung s6 nın olumsuz yönü ise androidlerin birsüre sonra çileden çıkarması kasması rehbere 2-3 saniye geçikmeli girmesi vb. heleki 3 yıl samsung kullanmak işkence olabilir ama donanım olarak iphone 5s ten daha üstün

lg kullanmadığım için yorum yapmadım onuda değerlendirebilirsin
Senin en son dediğin olay Android 4.4 ve öncesine ait

exper_15

Üye
Lg samsung'u da iphone'u da geçti donma kasma hiçbirşey yok ve görsel açıdan daha zarif..

trsword52

trsword52

Üye
Lg samsung'u da iphone'u da geçti donma kasma hiçbirşey yok ve görsel açıdan daha zarif..

Bir seneye yakın Lg G2 32 gb modelini kullanıyorum ama inanın Galaxy S3 bundan daha iyiydi.
Oyun oynarken telefon yandı yanacak nerdeyse.
İşlemci gücüne rağmen donma olayı çok. Kamerası malum zaten berbat.
Servis ağı yaygın değil.

Arkadaş da S3 Neo var kaç kere yere düşürdü ekranı zor kırıldı buna rağmen çalışıyor ve kaç aydır kullanıyor.
Ben bi kere düşürdüm ekran paramparça oldu. Kaskosu sayesinde kurtuldum.
Lg alacaklar kesinlikle kasko yaptırın.

İnanın S3 de sorunsuz oynadığım oyunu G2 zor açtı bir süre sonra da attı.

Bu arada batarya olayına pek takılmayın hemen hemen aynı gidiyor.

Anlayacağınız verdiğiniz paraya yazık. O kadar hevesle almıştım ama bin pişmanım. Benim tespitlerim bunlar.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
3 Markayı da Kullanan Biri Olarak ; Samsung Tavsiye Etmiyorum. Direk Eliyorum Onu.
LG Gayet Kendini Geliştirmiş Bir Firma. Android Gayet İyi Çalışıyor. Ve G4 2-3 Yıl Götürebilecek Bir Cihaz.
iPhone Başka Bir Dünya. Ben Geçtim Geçeli, Telefon Kullandığımı Yeni Farkettim. Kaliteli Bir Sistemi Var. İnsana Profesyonel Bir Cihaz Kullandığını Hissettiriyor. Ve iPhone 5S Eğer Gelecek En Son Güncellemeyi Yapmazsan ( Tahminimce iOS 10'un Son Güncellemesinden Sonra Güncelleme Yapılmazsa ) Telefon Pert Olana Kadar Kullanılabilecek Bir Cihaz. ( Tabi Batarya Zamanla Ömrünü Yitirecektir. Bu Durumu Göz Önünde Bulundurmanızda Fayda Var )

3onur5

3onur5

Üye
bir ara lg g3 beat kullanıyordum telefonu sinirden parçaladım öyle bir kasma görmedım hiç bir telefonda klavye bile kasıyordu sanki replika kullanır gibi ayrıca lg g2 den beri aynı tasarımı kullanıyor hemen hemen ve çok kalın telefon bence görsel açıdan hiç bir estetikliği yok samsung s6 ve iphone 6 nın tasarımları daha göz alıcı lg4 ten

• Beğen
Tepkiler: klctr
trsword52

trsword52

Üye
iphone u alan zarar etmez o konuda şüphe yok ama biz millet olarak birşeyler alıp paylaşmayı sevdiğimiz için bu konuda seçeneği az. Ha şimdi diyeceksiniz ki internet üzerinden paylaş arkadaş herkes de bu imkan yok ki bunu göz önüne almak lazım. Yoksa tasarımı ve kalitesine laf yok.
3 Markayı da Kullanan Biri Olarak ; Samsung Tavsiye Etmiyorum. Direk Eliyorum Onu.
LG Gayet Kendini Geliştirmiş Bir Firma. Android Gayet İyi Çalışıyor. Ve G4 2-3 Yıl Götürebilecek Bir Cihaz.
iPhone Başka Bir Dünya. Ben Geçtim Geçeli, Telefon Kullandığımı Yeni Farkettim. Kaliteli Bir Sistemi Var. İnsana Profesyonel Bir Cihaz Kullandığını Hissettiriyor. Ve iPhone 5S Eğer Gelecek En Son Güncellemeyi Yapmazsan ( Tahminimce iOS 10'un Son Güncellemesinden Sonra Güncelleme Yapılmazsa ) Telefon Pert Olana Kadar Kullanılabilecek Bir Cihaz. ( Tabi Batarya Zamanla Ömrünü Yitirecektir. Bu Durumu Göz Önünde Bulundurmanızda Fayda Var )

Neden Samsungu hemen elediniz anlamadım. Biraz açıklar mısınız

Koradam

Üye
iphone u alan zarar etmez o konuda şüphe yok ama biz millet olarak birşeyler alıp paylaşmayı sevdiğimiz için bu konuda seçeneği az. Ha şimdi diyeceksiniz ki internet üzerinden paylaş arkadaş herkes de bu imkan yok ki bunu göz önüne almak lazım. Yoksa tasarımı ve kalitesine laf yok.

Neden Samsungu hemen elediniz anlamadım. Biraz açıklar mısınız
Çünkü arkadaş en son Ace kullandı .

0343434

0343434

Üye
Samsung S6 modeliyle büyük bir başarı sağladı ve bence bu üç telefon arasında donanım kamera tasarım ses ekran konusunda en iyisi. Yazılım konusunda ise şu an ios 9 hala oturmadı çeşitli kasmalar var ve 5s artık bu verdiğin diğer iki telefona göre güncel olmayan bir sürüm. Ben yerinde olsam bu üçünden S6 şiddetle seçerim. G4 bir defa 808 işlemci ile eleniyor. Ya S6 alın ya da bütçeniz yetiyorsa iPhone 6 alın derim ben.

• Beğen
Tepkiler: klctr
bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yorum ve gorusleriniz için çok teşekkürler an itibariyle iphone 5s alınmıştır ☺☺☺☺☺ iphone diğer modelleri güç yetmez lg g4 guvenemedim.samsung 9 yıldır kullanan biri olarak yıllardır android yüzünden performans göremedim oyun falan oynanmadigi halde.uzun zamandır yaptığım incelemelerde ve eşime aldığım 4s deki performans sebebiyle iphone 5s yöneldi tek sorun şimdilik çokta kullanılmayan on kamera

• Beğen
Tepkiler: 3onur5
0343434

0343434

Üye
Hayırlı olsun.

trsword52

trsword52

Üye
Hayırlı Olsun ama bence hata yaptın

bargnes

bargnes