LG G4 - NOTE 4 - S6

Sponsorlu Bağlantılar

Casus069

Üye
    Konu Sahibi
LG G4 - NOTE 4 - S6
Herkese merhabalar ,

İphone 6s'i İOS'un kısıtlamalarından dolayı sattım ve 2100TL param var , iyi bir android cihaz almak istiyorum.

Benim için zaruri olan özellikler ön kamera ve pilinin uzun gitmesi lazım.

LG G4 - NOTE 4 - S6 Modellerini inceliyorum fakat kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var.

NOTE 4'ün pil performansının güzel olduğu söyleniyor fakat ön kamerası düşük ama incelemelerde donanımı G4'ten daha iyi , bir önceki cihaz olmasına rağmen

LG G4'ün ön ve arka kamerası güzel fakat Ekran 2K olduğu için pil performansı düşükmüş

S6'nın kağıt verilerinde pil boyutu düşük olsada G4'ten daha uzun kullanımı varmış.

Siz olsanız bu 3 cihazdan hangisini alırdınız ? Hangisi daha mantıklı olur ?

Oyun oynamıyorum , bolsa sosyal medya araçlarını kullanıyorum ve gün içerisinde hücre verim sürekli açık , ön kamera ve pil önemli.

Teşekkürler , kullanan arkadaşları konuya bekliyorum.

MaxipmaN

Üye
Note4 guzel ama güncelleme konusunda omrunun yarısını doldurdu, fazla bekletmeye baslar yeni güncelleme icin
G4 ise dediğin gibi sarj sorunu var sanırım
S6 en iyi secim bence

reflex

reflex

Üye
G4 kullanıyorum internet sabahtan aksama kadar açık gece 12 de % 10 bende birdaha analiz edin derim ben

Emre

Üye
Biraz arttır Xperia Z5 al, arkana yaslan.

Casus069

Üye
    Konu Sahibi
Herkese yorumları için teşekkür ediyorum , G4 Aldım.

Kamera ve ekran gayet başarılı fakat pil akşam eve girdiğimde başa baş anca gidiyor.Onun dışında gayet memnunum.

• Beğen
Tepkiler: reflex
FK5896

FK5896

Üye

Kamera ve ekran gayet başarılı fakat pil akşam eve girdiğimde başa baş anca gidiyor.Onun dışında gayet memnunum.
hayırlı olsun güle güle kullan :)

reflex

reflex

Üye

Ya vatanda kampanya vardi 2. Pili yaninda hediye veriyolardı ben ole aldim keske sende ole yapsaydin sikinti olmazdi